Tommy Hilfiger startuje z kolekcją Tommy Sport dla kobiet i mężczyzn

Amsterdam, Holandia (11 luty 2019 r.) – marka TOMMY HILFIGER, własność firmy PVH Corp., przedstawia światową premierę kolekcji TOMMY SPORT dla kobiet i mężczyzn.

Producent

Nowa w ofercie marki linia produktów sportowych połączy funkcjonalne wzornictwo z klasycznym amerykańskim stylem. Głównym założeniem kolekcji jest komfort: podstawowe elementy garderoby do ćwiczeń wykonano z tkanin odprowadzających wilgoć – wykorzystują też elastyczne materiały i technologię kompresyjną.

Ubrania TOMMY SPORT posiadają ergonomiczne kroje, które zapewniają wszechstronność zastosowań oraz szeroki zakres ruchu. Stworzono je dla nowego pokolenia klientów, których styl życia kształtuje regularny trening, wellness i aktywność na świeżym powietrzu. Kolekcja doskonale sprawdzi się zarówno na sali treningowej, jak i w mieście. Każdy produkt powstał z inspiracji zaczerpniętych z archiwów marki i odzwierciedla klasyczną estetykę Hilfigera. Kolekcja TOMMY SPORT na wiosnę 2019 składa się z ubrań, obuwia i akcesoriów – od 1 lutego 2019 r. jest dostępna w sklepach TOMMY HILFIGER, na tommy.com oraz u wybranych partnerów hurtowych.

„Aktywny styl życia zmienia to, jak żyjemy – i jak się ubieramy. Nowe pokolenie szuka produktów, które nadążą za ich nieustannym ruchem,” mówi TommyHilfiger. „Moda nie może stać w miejscu. Dla naszych klientów stworzyliśmy więc linię TOMMY SPORT, która wprowadza do naszej oferty funkcjonalne i stylowe ubrania do ćwiczeń. Sięgnęliśmy do archiwów i przenieśliśmy nasze klasyczne produkty na współczesną siłownię – urozmaicone o nowe technologie i tkaniny funkcyjne”.

Kolekcja wiosna 2019 TOMMY SPORT dla kobiet i mężczyzn sprawdzi się zarówno na siłowni, jak i w mieście. Tworzą ją podstawowe elementy sportowej garderoby, takie jak biustonosze treningowe, leginsy, szorty i koszulki. Nowoczesności klasycznym fasonom dodają jaskrawe kolory, przeskalowany wzór gwiazd i zaskakujące detale. W linii zastosowano nowe logowanie TOMMY SPORT, bazowane na klasycznej fladze marki TOMMY HILFIGER –zestawieniu czerwieni, bieli i granatu. W produkcji wykorzystano lekkie tkaniny oraz materiały z recyklingu oraz zaawansowane technologie, które pozwalają łączyć wyrazisty styl z maksymalnym komfortem.

Zobacz również:
REKLAMA