Tissot Lovely Square, piękno i odważny styl

Model Tissot Lovely Square, stworzony w uznaniu dla wielbicielek trendów z lat 60. Niezwykle kobiecy i dostosowany do najdrobniejszych nadgarstków.

Tissot Lovely Square Materiały prasowe

Mimo niepozornych wymiarów 2 x 2 cm, wyróżnia się odważnym, kwadratowym kształtem i satynowo gładką kopertą o dyskretnym blasku. Wyrafinowana tarcza z diamentami w miejscach indeksów roztacza zmysłową aurę typową dla najbardziej kobiecych elementów stroju. Oprócz klasycznych satynowych pasków i bransolety mediolańskiej, zegarek dostępny jest teraz także z paskami o trzech przebojowych, zwierzęcych motywach nawiązujących do naturalnego piękna dzikiej przyrody i niezwykłego charakteru trendów z lat 60.

REKLAMA

Tissot Lovely SquareMateriały prasowe

Tissot Lovely Square śmiało podąża do przodu, ukazując przy tym piękno czerpane z przeszłości i doceniając jednocześnie piękno i harmonię przyrody. Delikatna koperta sprawia, że zegarek wpasowuje się w trendy niewielkich zegarków noszonych w charakterze biżuterii. Jednocześnie kwadratowy kształt koperty świadczy o niezwykłej kreatywności i odwadze: nieoczekiwanie pasuje on zarówno do żakietu, jak i do sukni wieczorowej. Nosząc ten zegarek, zaspokajamy potrzebę oryginalności i zaskoczenia, mieszcząc się przy tym w ramach klasycznej elegancji.

Zegarek wyposażony jest w szwajcarski mechanizm kwarcowy oraz odporne na zarysowania szkło szafirowe.

Ceny prezentowanych modeli od 1300 do 1650 zł.

Zobacz również:
Wybuch pandemii przez ograniczone możliwości treningowe i utrudniony dostęp do sprzętu sprawił, że pojawił się boom na skakankę. Wcześniej kojarzona z treningiem bokserskim albo rozgrzewką, teraz pokazała się jako pełnoprawne narzędzie treningowe.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA