Tissot Bellissima – kobiecy i romantyczny

Mały, delikatny, romantyczny, doskonały dla kobiet, które chcą się wyróżniać. Nowy model Tissot Bellissima to klasyczny zegarek odpowiedni na każdą okazję. Elegancko prezentuje się na nadgarstku w dzień i wieczorem, w pracy i podczas wielkich wyjść.

Tissot materiały prasowe

Bellissima zawiera w sobie wszystkie atrybuty zegarmistrzowskiej jakości, które cechują czasomierze Tissot od chwili powstania marki w 1853 roku. Bellissima w podstawowej wersji ma kopertę i bransoletę w całości wykonaną ze stali szlachetnej. Druga wersja jest oferowana z detalami z pokrytymi powłoką PVD w kolorze różowego złota, Ogniwa bransolety są polerowane, aby lepiej odbijać światło. Trzecia wersja Bellissima jest oferowana z kopertą całkowicie pokrytą powłoką PVD w kolorze różowego złota połączoną z eleganckim kobiecym paskiem z brązowej skóry.

Bellisima przyciąga wzrok koronką z białym ceramicznym kaboszonem. Srebrny pierścień z subtelną skalą minutową prowadzi wzrok ku, dopracowanej tarczy, której powierzchnia ozdobiona jest giloszowaną rozetą. Czarne rzymskie cyfry wyróżniają się elegancją. Tarczę chroni odporne na zarysowania szkło szafirowe.

Bellissima potrafi o wiele więcej niż jedynie błyszczeć. Zastosowano w niej bardzo precyzyjny szwajcarski kwarcowy mechanizm ETA. Wszystkie detale, wykończenia są pomyślane, aby podkreślić, zaakcentować i wyeksponować styl kobiety mającej na nadgarstku Tissot Bellissima.

Sugerowana cena detaliczna prezentowanego modelu:  2100 zł

www.tissotwatches.com

Zobacz również:
REKLAMA