[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Testerki WH polecają biustonosze sportowe Anita active

Bardzo dobrze trzyma biust podczas dynamicznych ćwiczeń. Ma ciekawy krój, a jego wykonanie zasługuje na najwyższą ocenę. Uszyty jest z oddychającej, funkcjonalnej tkaniny. Takie opinie o profesjonalnych biustonoszach sportowych Anita active przesłały nam nasze czytelniczki, które wzięły udział w ich testowaniu.

Anita active, biustonosz, biustonosz sportowy, stanik, bielizna sportowa

Wybór odpowiedniego stanika sportowego nie jest wcale taki łatwy. Wiedzą o tym wszystkie aktywne kobiety, potrzebujące komfortowego wsparcia dla swojego biustu podczas treningu. Spośród naszych czytelniczek wybraliśmy dziewczyny, które przez kilka tygodni testowały biustonosze sportowe Anita active dynamiX star. W tym czasie miały okazję na własnej skórze przekonać się, jak staniki sprawdzają się podczas treningów.

Dziewczyny wcześniej kupowały biustonosze w sieciówkach lub szukały ich w internecie, ale nie zawsze zakupiona bielizna spełniała ich wymagania. „Moje wcześniejsze biustonosze sportowe były dopasowane i wygodne, jednak nie utrzymywały biustu tak, jak powinny” – tłumaczyła jedna z testerek. Tego typu dyskomfort odczuwają zwłaszcza posiadaczki większego biustu. 

Dlatego też podczas testu nasze czytelniczki miały zwrócić uwagę na funkcjonalność bielizny firmy Anita. Test wypadł zdecydowanie na plus – 82%  oceniło dopasowanie oraz komfort noszenia biustonoszy jako „bardzo dobre”. Wszystkie dziewczyny podkreślały, że staniki trzymają ich piersi nawet podczas wykonywania dynamicznych ćwiczeń: podskoków czy biegania („Dla mnie najważniejsze jest to, że świetnie podtrzymuje biust podczas naprawdę intensywnych wysiłków”).

Nic dziwnego, bo podstawą wszystkich biustonoszy Anita active jest optymalna szerokość, ergonomiczny kształt i miękkie podszycie ramiączek – co zapobiega ich wrzynaniu się w ramiona – oraz odpowiednia odległość od szyi (ramiączka nie powodują ucisku na mięsień trapezowy). Poza tym ramiączka są regulowane i mają zredukowaną elastyczność, co dodatkowo wspomaga podtrzymanie piersi.

Jak wygląda trening z biustonoszem Anita active? „Miseczki nie przesuwały się, co dla mnie jest istotne, ponieważ z rękawicami bokserskimi nie jestem w stanie się poprawić. Na plus mogę ocenić, że zaczepienia do regulacji ramiączek są z przodu i dzięki temu łatwo można regulować długość, a zaczepki nie wbijają się w plecy, kiedy się leży” – opisuje jedna z dziewczyn. Jakość wykonania biustonoszy została doceniona przez wszystkie testerki, a ich funkcjonalność oceniona została aż przez 91% naszych czytelniczek jako "bardzo dobra".

Testerki do swojego zadania podeszły bardzo praktycznie, zwracając uwagę m.in. na to, że stanik po praniu szybko schnie i jest wykonany z cienkiego materiału. Jest to zasługa innowacyjnej, oddychających tkaniny, z której uszyto kolekcję Anita active. 73% naszych testerek przyznało jej najwyższą z możliwych ocen („doskonale odprowadza wilgoć”, „przepuszcza powietrze”, „jest mięciutka”). W większości modeli wnętrze miseczek wyściela tkanina frotte, która pochłania wilgoć z powierzchni ciała. Natomiast z zewnątrz miseczki pokryte są funkcyjną tkaniną, dzięki czemu wilgoć odprowadzana jest na zewnątrz. Poza tym biustonosze posiadają wstawki z siateczki, co zapewnia dodatkowy dopływ powietrza.

W staniku sportowym liczy się przede wszystkim jego funkcjonalność, ale przecież estetyka także nie jest obojętna. „Pod względem kolorystyki i kroju jest naprawdę wyjątkowy. Bardzo podoba mi się połączenie różnych faktur i materiałów” – napisała jedna z testerek. Aż 91% dziewczyn zachwalało ten aspekt biustonoszy sportowych Anita active dynamiX star. Testerkom przypadł do gustu krój (64% przyznało mu najwyższą ocenę) oraz kolorystyka produktu. 

Ankietę potestową zamykało pytanie o to, czy dziewczyny poleciłyby biustonosz sportowy dynamiX star koleżankom. Wszystkie zgodnie stwierdziły, że tak.

Listę sklepów, z dostępnymi produktami Anita active znajdziesz tu: www.anita.com.

WH

Produkty z kategorii: biustonosze znajdziesz w sekcji WH Zakupy: biustonosze

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij