Ten prezent pozwoli Wam zrelaksować się w Święta słuchając muzyki, która brzmi tak, jak lubicie

Słuchawki True Wireless od Jabra z serii Elite to ciekawa proporcja nie tylko dla szukających świątecznego relaksu przy ulubionej muzyce, filmie czy też audiobooku, ale też i dla miłośników bardziej aktywnego spędzania czasu. 

Jabra Elite materiały prasowe

Znalezienie najlepszego prezentu dla bliskich nie jest łatwym zadaniem – w końcu chcemy, żeby było to coś wyjątkowego. A może w tym roku spróbujesz wzbudzić uśmiech na ich twarzach obdarowując ich wspaniałym dźwiękiem? Słuchawki True Wireless od Jabra z serii Elite to ciekawa proporcja nie tylko dla szukających świątecznego relaksu przy ulubionej muzyce, filmie czy też audiobooku, ale też i dla miłośników bardziej aktywnego spędzania czasu. 

Chcesz zadbać o formę na święta?  

Nowe słuchawki Jabra Elite 7 Active to świetny dodatek do treningu, który pomoże nam stawić czoła świątecznym kaloriom. Oferują ona cztery wbudowane mikrofony do połączeń oraz dodatkowe dwa służące do personalizacji i regulowania funkcji aktywnej redukcji szumów (ANC). Elite 7 Active z powłoką ShakeGrip zostały opracowane pod kątem najlepszego dopasowania do ucha, także podczas intensywnych ćwiczeń, dlatego jeszcze łatwiej spalimy świąteczne łakocie.  

Osoby lubiące biegać i trenować na zewnątrz, docenią ochronę przed wiatrem, jaką zapewnia siateczka mikrofonu, a wzmocniony dźwięk oferuje jeszcze lepsze doznania muzyczne. Dostępne są w 3 kolorach: czarnym (Black), granatowym (Navy) lub miętowy (Mint).

Jabra Elite 7 Active – cena od 699 zł

Dostępność

Jabra Elite 7 Active są dostępne w wybranych sieciach handlowych. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.jabra.pl/elite. 

REKLAMA