REKLAMA

Tak pachnie piękno!

Odkryj kolekcję dekoracyjnych świec zapachowych z biżuterią i znajdź swój ulubiony zapach!

jewel candle materiały prasowe Jewel Candle

Jewel Candle to wyjątkowe świece, które są realizacją bardzo śmiałego pomysłu. Założyciele marki zamarzyli bowiem, by ich produkt sprawiał radość obdarowywanej osobie! Dlatego postanowili, by w ich świecy zatopiona była… srebrna biżuteria. Dzięki temu udało im się połączyć piękno na wielu poziomach – doskonały design, zjawiskowe, wręcz hipnotyzujące zapachy i oryginalną, srebrną biżuterię z cyrkoniami i kryształami Swarovskiego. I zamienili zwykłą zapachową świecę w niezwykłe doznanie!

REKLAMA

Jak to możliwe? Każda bransoletka, naszyjnik i kolczyki zamknięte są w specjalnej, odpornej na wysokie temperatury folii chroniącej jednocześnie przez zalaniem woskiem, która wynurza się z rozpuszczonej świecy po około 10-15 godzinach palenia. Sama świeca pali się jednak znacznie dłużej, bo nawet do 125 godzin. Dzięki temu możesz cieszyć się jej aromatem przez wiele, wiele dni!

Jak wybrać świecę Jewel Candle?

Pierwszy - kieruj się kompozycją zapachową, a biżuteria niech pozostanie niespodzianką. 

Drugi wariant to wybór w zależności od okazji albo osoby, której chcemy świecę podarować. Dla ukochanej - True Love, dla mężczyzny - You Are a Gentleman, na prezent urodzinowy - Happy Birthday, a na 26 maja świecę - Mamo, jesteś wspaniała.

Trzeci i ostatni sposób na wybór świecy Jewel Candle to wyszukiwarka biżuterii. Można w niej zaznaczyć czy ma być z kryształkami Swarovskiego czy niekoniecznie i z jakim wykończeniem – srebrnym, złotym czy może w różowym złocie.

Teraz nie pozostaje Ci nic innego jak wybranie dla siebie albo do swoich bliskich idealnej świecy Jewel Candle i czekanie na to, jaka biżuteria znajduje się w środku!

Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://www.jewelcandle.pl/

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA