Szczoteczki do zębów Curaprox CS 5460 Different Days

Każdy dzień może być wyjątkowy. Dlatego już tuż po przebudzeniu warto poprawiać sobie humor i celebrować chwile. Nowa edycja szczoteczek manualnych Curaprox CS 5460 Different Days rozbudzi nasze zmysły, wprowadzi wiele radości i przypomni, że wszystkie dni mają inny kształt i kolor.

Different days CURAPROX Materiały prasowe

Słoweńska projektantka Veronika Burger, autorka tej specjalnej edycji, nie bez powodu oparła projekt na żywych i nowoczesnych kombinacjach kolorystycznych. Razem z Curaprox możesz rozkoszować się nowo zaczynającym dniem o poranku!

Szczoteczki Curaprox CS 5460 skradły już wiele serc. Za co Klienci je pokochali? Za idealne połączenie delikatności i skuteczności. Przede wszystkim są one niezrównanymi specjalistami do walki z płytką nazębną. Dzięki niezwykle miękkiemu włosiu CUREN® o średnicy 0,1 mm, model ten efektywnie czyści powierzchnię zębów pozostając równocześnie niezwykle delikatnym dla dziąseł. W połączeniu z techniką wykonywania małych kółeczek podczas mycia, ta delikatna szczoteczka idealnie pielęgnuje jamę ustną, nawet u osób dotkniętych paradontozą, chorobami dziąseł, z tendencją do krwawienia i opuchlizny, a także po zabiegach na przyzębiu. Dodatkowo, ośmiokątna rączka oraz lekko odchylona główka ułatwiają trzymanie jej pod właściwym kątem 45°.

Sugerowana cena Curaprox CS 5460 Different Days Curaprox (dwupak): 58,00 zł

Produkty higieny jamy ustnej szwajcarskiej marki CURAPROX dostępne są w wybranych aptekach, drogeriach i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego producenta: www.curaprox.pl/shop

REKLAMA