[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Świętujemy Hanami i odkrywamy sushi na nowo z House of Asia

W Japonii kwitną wiśnie, u nas pierwsze oznaki wiosny za oknami. Czas na zmianę diety na lżejszą i delikatniejszą. House of Asia wychodzi naprzeciw z propozycją sushi w klasycznej i nowej odsłonie!

House of Asia

Warto zacząć kulinarne eksperymenty, nie bać się kolorów i kształtów. Na dobry początek fuzja kuchni japońskiej i amerykańskiej. Sushi burger? To możliwe, wystarczy odrobina fantazji i dobry przepis. Dla znudzonych klasycznym sushi proponujemy szczyptę koloru, a z nim wapnia, którego świetnym nośnikiem jest sezam w barwnej odsłonie

Nabraliście apetytu na wiosenne smaki i planujecie już pierwsze pikniki?
W Japonii podczas świętowania hanami równie istotna jak samo jedzenie jest cała oprawa. Wprawieni imprezowicze rezerwują najbardziej malownicze miejsca pod drzewami z odpowiednim wyprzedzeniem. Wyposażają się też w specjalną matę, koce i niski rozkładany stolik.

REKLAMA

Jednym z najbardziej wzruszających widoków podczas hanami są pozostawione poza piknikową matą, ustawione w równym rządku buty uczestników pikniku. Podobnie jak w japońskich domach i restauracjach, przestrzeń piknikowa wymaga dochowania tradycji pozostawienia butów poza sferą jedzenia.

Nie do pomyślenia jest też zrywanie kwiatów sakury (drzewa wiśniowego), o czym Japończycy przypominają świętującym hanami turystom specjalnie ustawionymi w parkach znakami.

Pamiętajcie, że ogólne zasady udanego pikniku to dobry humor, ciepły koc i masa pysznego jedzenia. Co powiecie, żeby następnym razem przygotować posiłki w azjatyckim stylu?

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij