Światowy finał konkursu Fresh Faces 2015 już niedługo

Już 4 lutego w Barcelonie spośród 30 laureatów międzynarodowego konkursu modelingowego Fresh Faces Poland 2015 zostaną wybrane dwie osoby, którym jury przyzna międzynarodowy tytuł Fresh Faces. W konkursie Polskę będzie reprezentowała Aleksandra Przybyła.

elite Gala Fresh Faces Poland 2015 elite

Do pierwszej edycji konkursu Fresh Faces Poland 2015 zgłosiło się ponad 418 modelek i 113 modeli, z których wyłoniono 16 finalistów. W jury zasiedli polscy i zagraniczni specjaliści z branży: Maggie Haese – prezes agencji Magteam Model Management i Fresh Faces Poland, Trecey Cunningham  – dyrektor dywizji New Faces, jednej z największych agencji modelingowych świata Elite, Valeria De Luca – przedstawicielka agencji Model Management, Dominik Masny i Francesca Tassinari oraz projektanci: Ewa Minge i Bartosz Malewicz.

Główną nagrodą w konkursie było zaproszenie agencji Elite do Nowego Jorku i sesja modowa na okładkę magazynu "Women’s Health".

Poprzedni finaliści Fresh Faces pojawili się na wybiegach w Mediolanie i Paryżu u takich projektantów jak Giorgio Armani i Prada, a ich zdjęcia wykonane przez Karla Lagerfelda widniały na łamach magazynu "Elle".

Fresh Faces Poland

Międzynarodowa sława, kontrakty z wiodącymi agencjami modelingowymi, kampanie z najlepszymi fotografami. To wszystko czeka przyszłych finalistów Fresh Faces 201”. Każdy z nich zaprezentuje się podczas Barcelona Fashion Week zorganizowanym w najbardziej ekskluzywnym miejscu – Casa Llotja de Mar.

elite Gala Fresh Faces Poland 2015elite

Na początku lutego, finaliści z całego świata Fresh Faces 2015 trafią wprost na sesje zdjęciowe i wywiady ze znanymi blogerami. Nauką chodzenia po wybiegu zajmie się światowej sławy choreografka Marie Ange Schmitt, znana ze współpracy z hiszpańską edycją programu Next Top Model. Gośćmi specjalnymi gali będą Ana Margarida, ubiegłoroczna zwyciężczyni Fresh Faces 2015, John Cartajarena, Custo Barcelona, Adriana Lima i przedstawiciele prestiżowych agencji modelingowych z całego świata.

Druga edycja Fresh Faces Poland 2016 już wkrótce!

Więcej informacji na stronie www.modelmanagement.com oraz na Facebooku.

źródło: materiały prasowe nadesłane przez organizatora

REKLAMA