[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Światowy finał konkursu Fresh Faces 2015 już niedługo

Już 4 lutego w Barcelonie spośród 30 laureatów międzynarodowego konkursu modelingowego Fresh Faces Poland 2015 zostaną wybrane dwie osoby, którym jury przyzna międzynarodowy tytuł Fresh Faces. W konkursie Polskę będzie reprezentowała Aleksandra Przybyła.

elite Gala Fresh Faces Poland 2015

Do pierwszej edycji konkursu Fresh Faces Poland 2015 zgłosiło się ponad 418 modelek i 113 modeli, z których wyłoniono 16 finalistów. W jury zasiedli polscy i zagraniczni specjaliści z branży: Maggie Haese – prezes agencji Magteam Model Management i Fresh Faces Poland, Trecey Cunningham  – dyrektor dywizji New Faces, jednej z największych agencji modelingowych świata Elite, Valeria De Luca – przedstawicielka agencji Model Management, Dominik Masny i Francesca Tassinari oraz projektanci: Ewa Minge i Bartosz Malewicz.

REKLAMA

Główną nagrodą w konkursie było zaproszenie agencji Elite do Nowego Jorku i sesja modowa na okładkę magazynu "Women’s Health".

Poprzedni finaliści Fresh Faces pojawili się na wybiegach w Mediolanie i Paryżu u takich projektantów jak Giorgio Armani i Prada, a ich zdjęcia wykonane przez Karla Lagerfelda widniały na łamach magazynu "Elle".

Międzynarodowa sława, kontrakty z wiodącymi agencjami modelingowymi, kampanie z najlepszymi fotografami. To wszystko czeka przyszłych finalistów Fresh Faces 201”. Każdy z nich zaprezentuje się podczas Barcelona Fashion Week zorganizowanym w najbardziej ekskluzywnym miejscu – Casa Llotja de Mar.

Na początku lutego, finaliści z całego świata Fresh Faces 2015 trafią wprost na sesje zdjęciowe i wywiady ze znanymi blogerami. Nauką chodzenia po wybiegu zajmie się światowej sławy choreografka Marie Ange Schmitt, znana ze współpracy z hiszpańską edycją programu Next Top Model. Gośćmi specjalnymi gali będą Ana Margarida, ubiegłoroczna zwyciężczyni Fresh Faces 2015, John Cartajarena, Custo Barcelona, Adriana Lima i przedstawiciele prestiżowych agencji modelingowych z całego świata.

Druga edycja Fresh Faces Poland 2016 już wkrótce!

Więcej informacji na stronie www.modelmanagement.com oraz na Facebooku.

źródło: materiały prasowe nadesłane przez organizatora

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij