Światowy Dzień Ziemi – codziennie #jestem_eko z LOVEM

Dbaj o Ziemię nie tylko od święta. Z LOVEM każdego dnia możesz celebrować dobre dla Ciebie i dla środowiska rytuały. Dzięki prostym krokom zrobisz prezent Planecie, a dodatkowo zamienisz puste opakowania w przyjemną nagrodę dla siebie samej. To najlepszy sposób na bycie eko.

Lovem materiał prasowy

Dlaczego szkło biofotoniczne?

Biofotoniczne fioletowe szkło jest ekologiczne i w 100% nadaje się do recyklingu i wielokrotnego użytku. Jest jedynym znanym szkłem, które zapewnia formułom ochronę i gwarantuje, że zapach, kolor, bioenergia i inne właściwości produktów pozostaną zachowane.

Biofotoniczne szkło to najlepsza ochrona cennej zawartości kosmetyków LOVEM.  Każdy słoiczek jest wypełniony po brzegi wszystkim, co w przyrodzie najlepsze. Autorskie receptury  to prawdziwa esencja natury, bo zawierają 99-100% naturalnych, botanicznych składników. Zamknięte w charakterystycznych fioletowych buteleczkach i słoikach ze szkła biofonicznego oddają skórze całą swoją moc. Dzięki temu LOVEM dba nie tylko o Twoją skórę, ale także o środowisko naturalne. 

Posegreguj lub zwróć

Puste słoiczki i butelki ze szkła biofonicznego po kosmetykach LOVEM możesz posegregować, wrzucając je do pojemnika na szkło ( zanim to zrobisz, usuń takie części jak pompki i  nakrętki, które powinny trafić do pojemnika na plastik oraz etykiety i zawieszki , dla których miejsce jest w pojemniku na papier ). Możesz je również zwrócić,  odsyłając bezpośrednio do LOVEM. W zamian otrzymasz voucher, który możesz wykorzystać na kolejne zakupy w sklepie internetowym marki. Zgromadzone szklane opakowania zostaną przekazane do dalszego przetworzenia przez wyspecjalizowaną do tego firmę. 

Jak to działa?

Aby odesłać opakowania po produktach LOVEM , wystarczy że jesteś zarejestrowaną klientką sklepu lovem.eu i wyślesz maila na adres [email protected] z powiadomieniem o chęci zwrotu opakowań. W odpowiedzi otrzymasz list przewozowy do paczkomatu, a koszty przesyłki pokryje LOVEM. Następnie wyślesz spakowane w dowolny karton puste słoiki i butelki. Nie musisz ich nawet myć. Za każde 10 opakowań  po produktach LOVEM otrzymasz voucher o wartości 200 zł na kolejne zakupy. 

 To najprostszy sposób na prawdziwą pielęgnację „zero waste” i codzienną troskę  o Planetę

REKLAMA