REKLAMA

Swatch przedstawił swoją najnowszą innowację: BIOCERAMIKĘ

Minęło zaledwie kilka miesięcy od września 2020 i wprowadzenia pierwszego zegarka Swatch, wyprodukowanego przy użyciu materiałów pochodzenia biologicznego, a już nadchodzi nowa i unikalna mieszanka ceramiki i bioplastiku – BIOCERAMIKA.

BIOCERAMIKA Swatch fot. materiał prasowy

BIOCERAMIKA to dwie trzecie ceramiki i jedna trzecia tworzywa sztucznego pochodzenia biologicznego. Jest wytrzymała, elastyczna i jedwabista w dotyku. Niemal oczywistym jest, że najlepszy model zegarka, do zaprezentowania efektów wykorzystania nowej technologii, to BIG BOLD! Duża koperta o średnicy 47mm pozwala w pełni docenić walory czystej i wyrafinowanej BIOCERAMIKI. Do wyboru w pięciu kolorach: klasycznej czerni i bieli, „kolorze roku” szarym, optymistycznym błękicie w odcieniu nieba i pastelowym różu.

Zegarek BIG BOLD wykonany z BIOCERAMIKI to przyjemny w dotyku, a zarazem solidny produkt, w pełni eksponujący zastosowanie nowej technologii Swatch. Zarówno pasek, szlufka, jak i szkiełko są także wykonane z tworzywa pochodzenia biologicznego.

Nasza podróż trwa

W 1983 roku marka Swatch zapoczątkowała rewolucję, wprowadzając na rynek zegarki swiss made, wykonane z zaledwie 51 komponentów. Trzydzieści siedem lat później marka Swatch, jako pierwsza, zastosowała do seryjnej produkcji zegarków materiały pochodzenia naturalnego, tworząc kolekcję ‘1983’ we wrześniu 2020. BIOCERAMIKA to kolejna innowacja i nowy rozdział w historii przełomowych pomysłów marki.

Co dalej?

Marka Swatch nieustannie poszukuje nowatorskich rozwiązań we wzornictwie, zastosowanych materiałach i wykorzystywanych technologii. BIOCERAMIKA to kolejny punkt na mapie innowacyjnych odkryć. Do końca 2021 roku marka planuje wprowadzić wykorzystanie BIOCERAMIKI do produkcji wszystkich, kluczowych linii zegarków.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA