Suszarka Panasonic EH-NA65 - idealny prezent na Dzień Matki

Dzień Matki tuż za rogiem, więc jeśli wciąż stoisz przed wyborem odpowiedniego prezentu, nic łatwiejszego – suszarka Panasonic EH-NA65 z technologią nanoe™ będzie idealnym podarunkiem dla ukochanej mamy

Suszarka Panasonic EH-NA65 fot. materiał prasowy

Nadmierne przesuszanie się włosów, łamiące się końcówki czy utrata blasku to problemy, z którymi chociaż raz w życiu musiała się zmierzyć każda z mam. Zwłaszcza w zbliżającym się okresie letnim, kiedy włosy narażone są na działanie promieni słonecznych, ciężko jest zadbać o prawidłowy poziom ich nawilżenia. Dzięki technologii nanoe™ możemy mieć pewność, że równowaga nawilżenia wewnątrz włosa zostanie przywrócona, a uszkodzenia jego struktury zostaną zmniejszone.

Nawilżenie i pełnia blasku

Z suszarką Panasonic, wykorzystującą technologię nanoe™, osiągnięcie właściwego poziomu nawilżenia włosów staje się dostępne na wyciągnięcie ręki. Innowacyjna technologia opracowana przez producenta sprawia, że podczas suszenia kosmyków, cząsteczki nanoe™ wnikają w ich głąb, nawilżając je 1000 razy lepiej w porównaniu ze zwykłą suszarką. Dodatkowo, mają również duży wpływ na ograniczenie ich uszkodzeń w czasie. Skuteczność technologii nanoe™ potwierdzają badania przeprowadzone przez niemiecki Instytut Dermatologii Stosowanej proDERM, które udowodniły, że każde użycie suszarki EH-NA65 poprawia stan nawilżenia włosów.

Parametry dopasowane do każdego

Poza innowacyjną technologią, suszarka została wyposażona w 3 prędkości suszenia oraz 4 zakresy temperatury, a także dodatkowe nasadki (dyfuzor do suszenia i pielęgnacji kręconych włosów oraz dyszę szybkiego osuszania). Dzięki tak szerokiemu wachlarzowi opcji, każda mama dobierze tryb suszenia idealnie dopasowany do swoich włosów, a użycie przycisku zimnego powietrza zapewni jej długotrwały efekt całej stylizacji.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA