REKLAMA

Suplement na trudne dni

Odczuwasz swoje miesiączki jako uciążliwe? Sięgnij po Hemorigen femina, który wspiera organizm kobiet podczas krwawień miesiączkowych, którym często towarzyszą osłabienie, dyskomfort oraz zmęczenie.

Hemorigen femina mat. prasowe

Niektóre kobiety mają wyjątkowo uciążliwe miesiączki. Krwawią długo i obficie, co może prowadzić do osłabienia, a nawet - w skrajnych przypadkach do anemii. Jeśli należysz do tej grupy, idź do lekarza, żeby sprawdził, czy nic Ci nie dolega, a jeśli okaże się, że po prostu „taka już Twoja uroda”, naucz się z tym żyć. Obfite długotrwałe krwawienie może powodować obniżenie poziomu żelaza we krwi, a żelazo jest niezbędne do transportu tlenu z krwią. W rezultacie poszczególne narządy, w tym mózg, dostają mniej tlenu niż potrzebują, a niedotlenienie objawia się między innymi uczuciem zmęczenia. 

REKLAMA

Mniej krwi, więcej żelaza

Hemorigen femina to suplement diety uzupełniający codzienną dietę w składniki wspomagające prawidłowe funkcjonowanie układu krwionośnego i prawidłowy proces krzepnięcia krwi.

Hemorigen femina to suplement diety stworzony specjalnie dla kobiet w trakcie miesiączki. Kompleksowy skład preparatu wspomaga proces krzepnięcia krwi (witamina k1 i tasznik pospolity), wspiera prawidłową funkcję naczyń krwionośnych (gryka zwyczajna i krwawnik pospolity) oraz wyrównuje straty żelaza (żelazo i witamina C). Warto mieć Hemorigen femina pod ręką w „te dni”.

Cena: ok. 18 zł za 20 tabletek

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA