Stwórz Koronę Polskich Skałek. Ruszył unikatowy projekt dla wspinaczy

Najpiękniejsze, z ciekawymi przechwytami czy dające najwięcej satysfakcji? Które drogi wspinaczkowe powinny stworzyć Koronę Polskich Skałek? Każdy może przedstawić i uzasadnić swoją propozycję. Za każde zgłoszenie Decathlon przekaże 5 zł na poprawę bezpieczeństwa w skałkach.

Miłośnicy gór mają już swoje Korony. Dlaczego wspinacze nie mogą mieć swojej własnej - Korony Polskich Skałek? Odpowiedzią na to pytanie jest projekt Decathlon, którego celem jest wyłonienie 10 topowych dróg wspinaczki skałkowej w kraju.

REKLAMA

Każdy może zabrać głos. Wystarczy wejść na stronę akcji, a następnie przedstawić propozycje i uzasadnić wybór. Zgłoszenia można przesyłać do 9 czerwca. Wszystkie zostaną przeanalizowane przez jury, które wybierze top 10 dróg.

Akcję została połączona z poprawą bezpieczeństwa w skałkach. Każde zgłoszenie to 5 zł przekazane przez Decathlon na konto „Naszych Skał”, akcji Polskiego Związek Alpinizmu. Pieniądze zostaną przeznaczone na odnowę i wymianę punktów asekuracyjnych. Marka chce zebrać 10 tys. zł.

Do tego Decathlon stworzy przewodnik z drogami wspinaczkowymi, który każdy głosujący otrzyma bezpłatnie na swojego e-maila. Będzie dostępny również w formie papierowej w sklepach Decathlon.

Akcja została objęta patronatem PZA oraz producenta sprzętu i odzieży Simond, który od początków alpinizmu sprawdza się w bezpiecznej wspinaczce, a od 2008 roku jest częścią Decathlon.

Zgłoś drogę na: www.decathlon.pl/korona.html

Zobacz również:
Powroty do ćwiczeń są równie trudne, co powroty do pracy po wakacjach życia. Spokojnie, nie będziemy Cię namawiać, żebyś na urlop zabrała ze sobą robotę, ale trening już tak. Wrócisz pełna energii i w formie lepszej niż kiedykolwiek.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA