Stawiamy na emocje!

Grając doświadczamy całego spektrum emocji: od radości ze zwycięstwa, poprzez trzymanie kciuków za członka drużyny, aż po satysfakcję z dobrze wykonanego ruchu. Wydając gry planszowe i karciane Wydawnictwo Muduko zaprasza wszystkich do świata wspólnej zabawy.

Muduko Materiały prasowe

Wydany Muduko "Wirus!" to jedna z najchętniej wybieranych i polecanych w Polsce gier rodzinnych. Tak duży sukces to nie tylko duma i radość dla wydawcy, ale także i zobowiązanie, by inne gry z pomarańczowym znaczkiem Muduko dawały podobną frajdę. Jak starają się to osiągnąć? Grają na okrągło, analizują trendy, dzielą się pomysłami i szukają rozwiązań, które rozwiną wyobraźnię i dadzą graczom najwięcej emocji. Pandemia nauczyła nas chociażby tego, że nie zawsze udaje się znaleźć partnera do rozgrywki. Dlatego w ofercie Wydawnictw Muduko znaleźć można książkowe gry paragrafowe i karcianki, dzięki którym można samodzielnie przeżywać przygody i bawić się przy tym doskonale.

W centrum działań Wydawnictwa jest nie tylko człowiek i jego emocje, ale też otoczenie, w którym żyje, dlatego do produkcji gier używają ekologicznych i przyjaznych środowisku materiałów.

Zespół Muduko to głównie kobiety - mamy i ciocie. Korzystając z własnych doświadczeń oraz pomocy specjalistów - logopedów, psychologów, pedagogów – stworzyły Muduko Hello przeznaczoną w całości dla małych odkrywców. Ekopuzzle przestrzenne, ekoksiążeczki i inne produkty Muduko Hello nie tylko wspierają rozwój dziecka, ale przede wszystkim są okazją do wspólnego spędzania czasu z pociechą, dzielenia się doświadczeniami i przeżywania wielu pozytywnych emocji.

Zobacz również:
REKLAMA