[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Spraw, by święta zyskały większy blask – SPARK pod choinkę

Gorączka przedświątecznych zakupów w pełni. Jeśli nadal zastanawiacie się, czym chcielibyście obdarować bliską osobę, SPARK SILVER JEWELRY przygotował zestawienie praktycznych gwiazdkowych upominków, które doskonale wpisują się w niezwykły, baśniowy okres Świąt Bożego Narodzenia. Pamiętajmy, że biżuteria posiada niezwykłą moc przywoływania wspomnień - taki upominek to podarowanie kolejnej ważnej, magicznej dla tej osoby chwili.

Efektownie wcale nie znaczy drogo - pomysł na prezent za 100zł

Wbrew przyjętej opinii, w ten magiczny czas, Święty Mikołaj powinien przyjść do każdego - nawet, jeśli miałby to być drobiazg. Jeśli Twój budżet na prezenty gwiazdkowe jest mocno ograniczony, pomyśl o bransoletce, na przykład z serii Bumerang czy Busso Mira z najnowszej kolekcji SENSATION. Efektowna i elegancka Alcantara, ozdobiona pięknymi kryształami Swarovski doda blasku świątecznej stylizacji każdej z Pań w rodzinie niezależnie od wieku.

REKLAMA

Eleganckie komplety biżuterii

Premię świąteczną przeznaczasz na gwiazdkowe upominki? Pragniesz podarować bliskiej osobie coś naprawdę szczególnego? Pamiętaj, że biżuteria zawsze jest dobrym pomysłem na prezent. Zestaw kolczyków i naszyjnika z serii Piansano, Arrow czy Anabele marki SPARK SILVER JEWELRY to wytworne komplety, dzięki którym obdarowana kobieta poczuje się niezwykle wyjątkowo w te święta.

Uchylić nieba – hulaj duszo, piekła nie ma

Masz rozrzutną naturę, a święta są dla Ciebie kolejną, cudowną okazją na podarowanie bliskim oryginalnych prezentów? Biżuteria marki SPARK SILVER JEWELRY to ponad dwa tysiące projektów biżuterii z kryształami Swarovski Crystals: stylowe kolczyki, bransoletki i naszyjniki z wytwornej, niemal królewskiej linii Designers Edition to propozycja dla pań, dla których elegancja stanowi drugie imię. Bogata kolorystyka oraz niespotykany szlif kryształów serii Delia, Kaputt i Kaputt Oval Dives zachwycą najbardziej wybredne gusta.

Przypominamy, że do 7 stycznia 2018 macie okazję obejrzeć na żywo wybrane projekty marki SPARK SILVER JEWELRY z kolekcji Metamorphosis i Sensation w Pop-Up Store, w nowoczesnej przestrzeni The Designer Gallery w Galerii Mokotów w Warszawie.

Sparkowych Świąt!

źródło: materiały nadesłane przez producenta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij