[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.6

Spal tłuszcz... dosłownie

Co jest głównym wrogiem większości kobiet, szczególnie latem? Prosta odpowiedź: tłuszcz. A jak skutecznie i szybko walczyć ze znienawidzonymi przez nas wszystkie fałdkami? Do niedawna musiałybyśmy w tym miejscu wspomnieć, cytując kolegów z Men's Health, coś o małych krokach i wielkich rezultatach, zmotywować Cię do ciężkiego treningu (co nadal jest wskazane!) oraz przedstawić kilka ćwiczeń spalających nadmiar tkanki tłuszczowej. Do niedawna...

La Perla

Dziś już nie musimy, bo z odsieczą przybywa technologia SculpSure  najnowszy standard w konturowaniu ciała wykorzystujący laser diodowy, który jest w stanie zredukować oporną tkankę tłuszczową o 25%. Jeśli kiedykolwiek zadawałaś sobie pytanie, jak usunąć tłuszcz miejscowo, np. z dolnej części brzucha, właśnie znalazłaś odpowiedź. No dobra, czas na konkrety. Co to jest ten SculpSure i z czym to się je?

„SculpSure na stałe niszczy komórki tłuszczowe, z którymi nie dają sobie rady ani dieta, ani wysiłek fizyczny. Osoby, które zmagają się z nadwagą i mają np. tzw. bryczesy, nawet kiedy schudną nie są w stanie pozbyć się ich. Bryczesy, mimo że mniejsze, wciąż pozostają, bo taka jest nasza budowa genetyczna. Niegdyś w takich sytuacjach jedyną skuteczną metodą była liposukcja. Dziś mamy SculpSure, który jest dla niej nieinwazyjną alternatywą. Aparat do kształtowania sylwetki, który w zaledwie 25 minut raz zawsze usuwa komórki tłuszczowe z miejsc poddanych zabiegowi” – tłumaczy Kalina Ben Sira, prezes Kliniki La Perla, oferującej zabieg SculpSure.

Z lewej: Karolina Szostak, decydując się na współpracę z Kliniką La Perla, liczyła na szybkie efekty.
Z prawej: dziś, po zabiegu SculpSure i uzupełniających zabiegach drenujących ciało, Karolina emanuje seksapilem. 

Co na to nauka?

„Podczas zabiegu emitowana energia podgrzewa komórki tłuszczowe do temperatury 42-47 st. C, co powoduje ich nieodwracalny rozpad, lecz bez naruszania sąsiadujących tkanek” – wyjaśnia ekspertka medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej w Klinice La Perla, dr Aldona Stachura. SculpSure jest w pełni bezpieczny, nie wymaga rekonwalescencji i od razu po jego wykonaniu można wrócić do codziennej aktywności. Ba! By wzmocnić efekty zabiegu, jest to nawet wskazane.

Ponadto SculpSure może być wykonywany na wszystkich fototypach skóry i rodzajach sylwetki. Został przebadany na grupie ponad 100 pacjentów, a poziom ich satysfakcji wyniósł 90%. Jest pierwszym zabiegiem laserowym, który otrzymał certyfikat FDA dla nieinwazyjnej lipolizy brzucha i „boczków”.
Zabieg jest wykonywany pod opieką lekarza, a jego cena zależy od powierzchni poddanej zabiegowi. Gra warta świeczki, gdyż efekt jest długotrwały, a komórki tłuszczowe ulegają całkowitemu zniszczeniu! Czyli szybko, skutecznie i bezpiecznie – WH to lubi.

Komentarze

 (5)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij