[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.5

Spal tłuszcz... dosłownie

Co jest głównym wrogiem większości kobiet, szczególnie latem? Prosta odpowiedź: tłuszcz. A jak skutecznie i szybko walczyć ze znienawidzonymi przez nas wszystkie fałdkami? Do niedawna musiałybyśmy w tym miejscu wspomnieć, cytując kolegów z Men's Health, coś o małych krokach i wielkich rezultatach, zmotywować Cię do ciężkiego treningu (co nadal jest wskazane!) oraz przedstawić kilka ćwiczeń spalających nadmiar tkanki tłuszczowej. Do niedawna...

La Perla

Dziś już nie musimy, bo z odsieczą przybywa technologia SculpSure  najnowszy standard w konturowaniu ciała wykorzystujący laser diodowy, który jest w stanie zredukować oporną tkankę tłuszczową o 25%. Jeśli kiedykolwiek zadawałaś sobie pytanie, jak usunąć tłuszcz miejscowo, np. z dolnej części brzucha, właśnie znalazłaś odpowiedź. No dobra, czas na konkrety. Co to jest ten SculpSure i z czym to się je?

„SculpSure na stałe niszczy komórki tłuszczowe, z którymi nie dają sobie rady ani dieta, ani wysiłek fizyczny. Osoby, które zmagają się z nadwagą i mają np. tzw. bryczesy, nawet kiedy schudną nie są w stanie pozbyć się ich. Bryczesy, mimo że mniejsze, wciąż pozostają, bo taka jest nasza budowa genetyczna. Niegdyś w takich sytuacjach jedyną skuteczną metodą była liposukcja. Dziś mamy SculpSure, który jest dla niej nieinwazyjną alternatywą. Aparat do kształtowania sylwetki, który w zaledwie 25 minut raz zawsze usuwa komórki tłuszczowe z miejsc poddanych zabiegowi” – tłumaczy Kalina Ben Sira, prezes Kliniki La Perla, oferującej zabieg SculpSure.

Z lewej: Karolina Szostak, decydując się na współpracę z Kliniką La Perla, liczyła na szybkie efekty.
Z prawej: dziś, po zabiegu SculpSure i uzupełniających zabiegach drenujących ciało, Karolina emanuje seksapilem. 

Co na to nauka?

„Podczas zabiegu emitowana energia podgrzewa komórki tłuszczowe do temperatury 42-47 st. C, co powoduje ich nieodwracalny rozpad, lecz bez naruszania sąsiadujących tkanek” – wyjaśnia ekspertka medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej w Klinice La Perla, dr Aldona Stachura. SculpSure jest w pełni bezpieczny, nie wymaga rekonwalescencji i od razu po jego wykonaniu można wrócić do codziennej aktywności. Ba! By wzmocnić efekty zabiegu, jest to nawet wskazane.

Ponadto SculpSure może być wykonywany na wszystkich fototypach skóry i rodzajach sylwetki. Został przebadany na grupie ponad 100 pacjentów, a poziom ich satysfakcji wyniósł 90%. Jest pierwszym zabiegiem laserowym, który otrzymał certyfikat FDA dla nieinwazyjnej lipolizy brzucha i „boczków”.
Zabieg jest wykonywany pod opieką lekarza, a jego cena zależy od powierzchni poddanej zabiegowi. Gra warta świeczki, gdyż efekt jest długotrwały, a komórki tłuszczowe ulegają całkowitemu zniszczeniu! Czyli szybko, skutecznie i bezpiecznie – WH to lubi.

Komentarze

 (5)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij