Spacer w milionie świateł w Zamku Topacz 

Chcesz poczuć się jak w bajce i przejść trasą udekorowaną milionem świateł? Teraz to możliwe dzięki jednej z najbardziej rozświetlonych zimowych atrakcji w Polsce.

Zamek Topacz materiały prasowe

Multimedialna bajkowa kraina Parku Iluminacji „Magiczna podróż” powróciła po letniej przerwie na Zamek Topacz na Dolnym Śląsku. W tym roku atrakcja jest dwa razy większa i liczy prawie półtora kilometra długości. Tegoroczna niesamowita opowieść wykreowana dźwiękiem i światłem oparta jest na motywach podróży dookoła świata. To właśnie na Zamku Topacz możesz spotkać potężnego świetlnego misia, obserwować gigantyczne żyrafy, przybić piątkę z robotem lecącym na Marsa czy zrobić sobie selfie przy magicznym zamku księżniczki.

REKLAMA

Zamek Topaczmateriały prasowe

Park Iluminacji można odwiedzać codziennie od zachodu słońca aż do godziny 21.00  do lutego 2022 roku. Bilety są dostępne na stronie bilety.topacz.pl.

Niesamowita zimowa kraina stworzona w Parku Iluminacji to jednak niejedyny powód, by odwiedzić zabytkowy Zamek Topacz uchodzący za perełkę architektoniczną Dolnego Śląska. XIV-wieczny kompleks zamkowy Topacz odrestaurowano i przekształcono w obiekt hotelowo-konferencyjny. W sześciu odnowionych budynkach dostępne są luksusowe pokoje i apartamenty. Goście Zamku Topacz mogą korzystać z restauracji oraz strefy Art Spa z  galerią sztuki i butikowym wellness z basenem, saunami i zewnętrznym jacuzzi. Na ponad 50-hektarowym terenie mieści się również strzelnica golfowa, korty tenisowe i staw z kajakami.

Zamek Topaczmateriały prasowe

Jedną z najciekawszych atrakcji Zamku Topacz jest niezaprzeczalnie Muzeum Motoryzacji, w którym znajduje się ponad sto pojazdów polskiej produkcji z okresu międzywojnia i PRL-u, a także największa w Polsce kolekcja samochodów Rolls Royce & Bentley.

Zamek Topacz Resort & Art Spa

Ślęza, ul. Templariuszy 1

tel. +48 71 771 99 99 

www.zamektopacz.pl

Zobacz również:
Budowanie formy to wyższa matematyka. Zróbmy szybką kalkulację: trenować dłużej czy intensywniej? Sprawdźmy, co da nam lepszy wynik.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA