Skóra jak nowa

Total Revital Solution od SHECARE - program odnowy dla skóry, wymagającej wsparcia w walce z pierwszymi zmarszczkami. 

Total Shecare mat. prasowe

Tworząc formuły Total Revital Solution postawiono na unikatowe składniki roślinne, które pobudzają regenerację, wygładzają, ujędrniają i przywracają cerze promienny blask.

Składy bogate są m.in. w:

  • ficynę, mikrozłuszczający enzym z figi o działaniu rewitalizującym naskórek,
  • endemiczną algę niebieską LANABLUE ™– uznaną za alternatywę dla retinolu,
  • amino-complex złożony z silnych aminokwasów: tauryny i argininy, o działaniu rewitalizującym,
  • wyspecjalizowany peptyd o działaniu biostymulującym i spłycającym zmarszczki,
  • synbiotyk – kompozycja pre- i probiotyków, wzmacniająca naturalny mikrobiom,
  • witaminę E – działająca antyoksydacyjnie i regenerująco.

Krótkie, przyjazne skórze składy zawierają jedynie to co wartościowe i korzystne dla skóry, bez drażniących surowców, kompozycji zapachowych czy sztucznych barwników.

Delikatny aromat jest w pełni naturalny - wykorzystanie olejku z bergamotki sprawia, że pielęgnacja z Total Revital Solution to prawdziwa przyjemność!

Total Shecaremat. prasowe

Linię Total Revital Solution tworzy 9 wegańskich kosmetyków: Hydrofilna oliwka w żelu do oczyszczania i demakijażu, Synbiotyczna woda micelarna, Synbiotyczny rewitalizujący tonik-esencja, Synbiotyczne rewitalizująco-nawilżające lekkie serum-bomb, Synbiotyczny rewitalizująco-nawilżający krem-booster na dzień, Synbiotyczne rewitalizująco-regenerujące bogate serum-bomb, Synbiotyczny rewitalizująco-regenerujący bogaty krem-koncentrat, Synbiotyczny rewitalizująco-rozświetlający krem koncentrat pod oczy oraz Synbiotyczna aktywnie rewitalizująca maska w płacie.

Total Revital Solution to kompleksowy program pielęgnacji, który stanowi skuteczne wsparcie w regeneracji, wygładzaniu i odświeżaniu naskórka, co potwierdzają testy in Vivo. Ogromną zaletą kosmetyków z tej linii jest także to, że mogą być stosowane przez cały rok!      

Kosmetyki Total Revital Solution dostępne są na wyłączność w sieci Hebe.

Zobacz również:
REKLAMA