[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Skechers – zawsze w ruchu

Marcelina Zawadzka, prezenterka telewizyjna, zdobywczyni tytułu Miss Polonia 2011 i modelka, od dziecka jest ciągle w ruchu. Trenowała wioślarstwo, kitesurfing i karate, dzisiaj przyznaje, że sekretem jej świetnej formy i doskonałej figury, przede wszystkim jest bieganie.

Skechers

Marcelina Zawadzka, na wiosnę wybiera buty od Skechers, które towarzyszą jej podczas każdego aktywnego dnia.

 "Mam bardzo nieregularny tryb życia, ale zawsze znajduję czas żeby pobiegać. Zakładam moje ulubione buty od Skechers i biegnę. To pozwala zachować mi nie tylko równowagę fizyczną, ale też psychiczną" – mówi Marcelina.

Kiedy jednak znajduje czas na ćwiczenia na siłowni, Marcelina wybiera trening z obciążeniami, który świetnie modeluje sylwetkę, a ciało staje się silniejsze i zdecydowanie bardziej wytrzymałe.

Dzięki modelowi Skechers Burst 2.0, który zapewnia maksymalną elastyczność oraz chroni i amortyzuje stopę, możesz się skupić na doskonaleniu swojej techniki i osiąganiu założonych celów.

 Śledźcie Skechers na Facebooku i Instagramie.

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij