[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Skechers – zawsze w ruchu

Marcelina Zawadzka, prezenterka telewizyjna, zdobywczyni tytułu Miss Polonia 2011 i modelka, od dziecka jest ciągle w ruchu. Trenowała wioślarstwo, kitesurfing i karate, dzisiaj przyznaje, że sekretem jej świetnej formy i doskonałej figury, przede wszystkim jest bieganie.

Skechers

Marcelina Zawadzka, na wiosnę wybiera buty od Skechers, które towarzyszą jej podczas każdego aktywnego dnia.

 "Mam bardzo nieregularny tryb życia, ale zawsze znajduję czas żeby pobiegać. Zakładam moje ulubione buty od Skechers i biegnę. To pozwala zachować mi nie tylko równowagę fizyczną, ale też psychiczną" – mówi Marcelina.

Kiedy jednak znajduje czas na ćwiczenia na siłowni, Marcelina wybiera trening z obciążeniami, który świetnie modeluje sylwetkę, a ciało staje się silniejsze i zdecydowanie bardziej wytrzymałe.

Dzięki modelowi Skechers Burst 2.0, który zapewnia maksymalną elastyczność oraz chroni i amortyzuje stopę, możesz się skupić na doskonaleniu swojej techniki i osiąganiu założonych celów.

 Śledźcie Skechers na Facebooku i Instagramie.

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij