[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.6

Skechers prezentuje – plan treningowy na wiosnę!

Ćwiczenia na kółkach gimnastycznych to sprawdzony patent na idealną figurę! Ich zalety doceniła Marcelina Zawadzka – prezenterka telewizyjna, zdobywczyni tytułu Miss Polonia 2011, modelka i miłośniczka zdrowego trybu życia. 

Skechers

"Trening z kółkami gimnastycznymi na początku był prawdziwym wyzwaniem – mierzysz się nie z ciężarem hantli, tylko wagą własnego ciała! Zwiększenie liczby powtórzeń i serii to za każdym razem ogromna satysfakcja. Dodatkowe efekty widzę odkąd dobrałam odpowiednie buty. Moje Skechersy amortyzują stopę, dzięki czemu mogę skupić się prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń!".

Regularny trening na kółkach gimnastycznych sprawi, że szczupłe i jędrne ciało będzie na wyciągnięcie ręki. Niezbędnym elementem wiosennego planu treningowego są także wygodne sportowe buty, gwarantujące odpowiednią stabilizację i amortyzację. Wybór Marceliny to Skechers Stretch Fit - Glider. Ich przepuszczająca powietrze wkładka Skechers Memory Foam dostosowuje się do stopy zapewniając pełen komfort noszenia.

Też jesteś fanką wygodnych sportowych butów? Dołącz do nas na facebook.com/SkechersPoland.

Aleksandra Żelazo – trenerka personalna, założycielka bloga trenerka.info, autorka programów treningowych, dzięki którym udowadnia, ze odpowiednio dobrane ćwiczenia są dobre dla każdego.

"Kółka gimnastyczne to idealna propozycja dla osób, które mają już pewne doświadczenie treningowe. Ten przyrząd zwiększa stopień trudności klasycznych ćwiczeń, jak pompki czy podciąganie. Trening z kółkami jest według naukowców nawet kilka razy bardziej wymagający dla mięśni niż praca na drążku! Poza wzmocnieniem siły mięśniowej, gwarantuje także kształtowanie poczucia równowagi – ten element jest niezwykle ważny przy uprawianiu wielu sportów".

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij