[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.6

Skechers prezentuje – plan treningowy na wiosnę!

Ćwiczenia na kółkach gimnastycznych to sprawdzony patent na idealną figurę! Ich zalety doceniła Marcelina Zawadzka – prezenterka telewizyjna, zdobywczyni tytułu Miss Polonia 2011, modelka i miłośniczka zdrowego trybu życia. 

Skechers

"Trening z kółkami gimnastycznymi na początku był prawdziwym wyzwaniem – mierzysz się nie z ciężarem hantli, tylko wagą własnego ciała! Zwiększenie liczby powtórzeń i serii to za każdym razem ogromna satysfakcja. Dodatkowe efekty widzę odkąd dobrałam odpowiednie buty. Moje Skechersy amortyzują stopę, dzięki czemu mogę skupić się prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń!".

Regularny trening na kółkach gimnastycznych sprawi, że szczupłe i jędrne ciało będzie na wyciągnięcie ręki. Niezbędnym elementem wiosennego planu treningowego są także wygodne sportowe buty, gwarantujące odpowiednią stabilizację i amortyzację. Wybór Marceliny to Skechers Stretch Fit - Glider. Ich przepuszczająca powietrze wkładka Skechers Memory Foam dostosowuje się do stopy zapewniając pełen komfort noszenia.

Też jesteś fanką wygodnych sportowych butów? Dołącz do nas na facebook.com/SkechersPoland.

Aleksandra Żelazo – trenerka personalna, założycielka bloga trenerka.info, autorka programów treningowych, dzięki którym udowadnia, ze odpowiednio dobrane ćwiczenia są dobre dla każdego.

"Kółka gimnastyczne to idealna propozycja dla osób, które mają już pewne doświadczenie treningowe. Ten przyrząd zwiększa stopień trudności klasycznych ćwiczeń, jak pompki czy podciąganie. Trening z kółkami jest według naukowców nawet kilka razy bardziej wymagający dla mięśni niż praca na drążku! Poza wzmocnieniem siły mięśniowej, gwarantuje także kształtowanie poczucia równowagi – ten element jest niezwykle ważny przy uprawianiu wielu sportów".

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij