REKLAMA

Sisley Le Sculpteur - nowa formuła modelująca ciało

Marka Sisley Paris po raz pierwszy podjęła współpracę w zakresie badań z zespołem specjalizującym się w tkance tłuszczowej, pod przewodnictwem Profesora Christophe’a Magnana z Uniwersytetu Paryskiego. Dzięki tej bezprecedensowej współpracy zidentyfikowano innowacyjny mechanizm modelujący, będący przedmiotem patentu.

Sisley fot. materiał prasowy

Skumulowany, uzupełniający się efekt działania produktu w dzień i w nocy przyspiesza rzeźbienie i modelowanie ciała, stopniowo przywracając sylwetce balans. Po 14 dniach cellulit jest wyraźnie zredukowany. Skóra jest gładsza, jędrniejsza i widocznie wyrzeźbiona. Le Sculpteur to więcej niż tradycyjny produkt modelujący; nadaje ciału ,,nowe” kontury i zmienia jego objętość, aby zapewnić zdefiniowaną, wyrzeźbioną sylwetkę, widocznie lepiej zbalansowaną i harmonijną. Przy regularnym stosowaniu, sylwetka staje się bardziej podkreślona, niedoskonałości zostają skorygowane, a cellulit jest mniej widoczny. Ciało staje się źródłem dobrego samopoczucia - fizycznego i umysłowego, które zostaje trwale wzmocnione i poprawione.

Nowa pielęgnacja modelująca wyróżnia się konsystencją żel-w-olejku, dzięki której składniki aktywne mogą być transportowane możliwie najszybciej. Tuż po aplikacji emulsja zapewnia skórze świeże uczucie odprężenia. Pozostawia jedwabiste wykończenie i natychmiastowy efekt modelujący.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA