[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Siła i niezależność – kolekcja Cuff od Yes

Miej odwagę wyrażać siebie! Najnowsza kolekcja Cuff od YES to opowieść o współczesnych ludziach – silnych i niezależnych, których energia stała się inspiracją do stworzenia nowatorskiej biżuterii. Dzięki stanowczym kształtom nie tylko dodaje charakteru stylizacjom, ale podkreśla niepowtarzalny styl użytkownika.

Kolekcja Cuff od YES składa się z niebanalnych bransoletek, naszyjnika oraz pierścionka. Wszystkie elementy cechują się przede wszystkim śmiałymi formami i oryginalnym zestawieniem materiałów, dającymi wyraz w nowoczesnym kształcie biżuterii. Cuff intryguje eklektycznym stylem oraz niecodziennym połączeniem materiałów, symbolizującymi symbiozę natury z innowacją. Projektantka kolekcji, Kasia Bukowska, głównie skupiła swoją uwagę na awangardowych wzorach, dedykowanych pewnym siebie osobom, mającym odwagę wyrażać swoją siłę i niezależność, nawet w codziennych sytuacjach.

Kolekcja Cuff jest dostępna w sprzedaży w Salonach YES oraz na YES.pl.

REKLAMA

źródło: materiały prasowe nadesłane przez Producenta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij