Sense - kolekcja do każdego terenu

Kolekcja Sense to seria produktów przeznaczonych do użytkowania w przestrzeni miejskiej oraz do aktywności na świeżym powietrzu.

materiał promocyjny

Kolekcja produktów Sense jest adresowana do biegaczy na każdym poziomie - od początkujących do zaawansowanych. Najważniejsze przewagi:

Sense Ride 3 - to konstrukcja buta odpowiednia dla każdego biegacza, dająca możliwość używania w każdym terenie od miasta po góry. Ten model buta daje doskonałą równowagę pomiędzy komfortem biegów ulicznych i wytrzymałością na szlaku. Sense Ride 3 dzięki technologii Optivibe ma o 15 % efektywniejszą amortyzację drgań i o 8 % efektywniejsze pochłanianie wstrząsów w porównaniu do technologii zastosowanej w poprzednim modelu tej linii

Sense Flow - propozycja dla biegaczy mieszkających w miastach chcących sporadycznie biegać w terenie. Uniwersalna propozycja modelu obuwia, które zapewni wygodę i ochronę podczas wielu aktywności na świeżym powietrzu, ale tez będzie mieć swobodny, miejski styl. Komfort przypominający chodzenie w skarpetkach, dobra amortyzacja oraz technologia Quicklace (system wiązania umożliwiający szybkie, łatwe i pewne zasznurowanie buta, w wyniku czego sznurówki nigdy się nie rozwiążą ani nie poluzują) sprawia, daje pewność, że twoje stopy są naprawdę dobrze chronione podczas każdej aktywności

Sense Feel. - mieszkasz w mieście, ale zdarza Ci się biegać w terenie?. Model Sense Feel to propozycja dla Ciebie. Specjalna podeszwa contragrip wykonana z najbardziej trwałego materiału wraz z bieżnikiem doskonale sprawdzającym się na powierzchniach zarówno twardych i gładkich, jak i miękkich i luźnych pozwoli cieszyć Ci się aktywnością na każdym etapie jej trwania.

REKLAMA