Sense Studio - butikowa przestrzeń w sercu Mokotowa

Sense Studio to butikowa przestrzeń w sercu warszawskiego Mokotowa, w której pielęgnuje się ciało. Miejsce estetyki i harmonii – tej zewnętrznej i wewnętrznej. Miejsce, w którym odkryjesz nowoczesne spojrzenie na tradycyjne techniki pilatesu dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Sense Studio fot. materiał prasowy

Oferowane przez studio programy treningowe odpowiadają oryginalnej, klasycznej metodzie ćwiczeń autorstwa samego Josepha Pilatesa. Mistrz praktykował ją w uznanym, kameralnym studiu w Nowym Jorku. W spersonalizowanej ofercie znajdziesz zarówno zajęcia grupowe, jak i indywidualne. Ćwiczenia zgodne z oficjalną filozofią pilatesu oferują wiele korzyści, m. in. wzmocnienie mięśni, ulgę dla kręgosłupa i ukojenie nerwów. 

Sense Studiofot. materiał prasowy

Sense Studio oferuje treningi indywidualne i grupowe oparte na klasycznej metodzie Pilates, które odbywają się na oryginalnych maszynach firmy Gratz, takich jak Reformer czy Cadillac. Ponadto Studio oferuje zajęcia Yoga Wall, Bodyart, trening funkcjonalny, masaż i terapię manualną, a w ostatnim czasie oferta wzbogaciła się o zajęcia fitness prowadzone w Sense Cardio.

Tym co wyróżnia Sense Studio jest holistyczna opieka, indywidualne podejście, profesjonalna kadra trenerów i przestrzenie zaprojektowane przez samego Borisa Kudlickę. Sense Studio to przestrzeń, w której odzyskasz siłę naturalnej równowagi. Ciało, myśl, oddech. Na nowo w jednym rytmie.

Zobacz również:
Czy pasja do ćwiczeń może być niezdrowa? Tak, a dzieje się to wtedy, kiedy ktoś ćwiczy tak dużo, że zaczyna wpływać to negatywnie na jej zdrowie fizyczne i psychiczne oraz zakłóca funkcjonowanie w innych obszarach życia. Specjaliści nazwali taki stan fitoreksją, albo kompulsywnym ćwiczeniem.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA