[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Seboradin Sensitive Szampon

seboradin szampon Seboradin szampon

Wskazania: 

Włosy delikatne, cienkie, wrażliwa skóra głowy, skłonna do podrażnień. Dla kobiet i mężczyzn.

REKLAMA

Działanie i efekt:

Delikatny szampon do mycia włosów i skóry głowy. Zawiera łagodne detergenty, głównie pochodzenia naturalnego, które nie powodują wysuszenia skóry głowy i naruszenia płaszcza hydrolipidowego skóry. Ekstrakt z czarnego musale przeznaczony jest do pielęgnacji skóry wrażliwej, działając od wewnątrz w celu zmniejszenia uszkodzeń na zewnątrz. Przyspiesza regenerację skóry podrażnionej przez działanie czynników zewnętrznych ( np. słońca, innych kosmetyków). Dzięki regulacji pH komórek skóry zmniejsza podatność na podrażnienia, regeneruje skórę głowy. Szampon zawiera kompleks aminokwasów. skomponowany tak aby odpowiadał składowi aminokwasów włókna włosowego. Stanowi on odżywczy koktajl dla włosów, nadając im połysk, miękkość i zdrowy wygląd, wzmacniając ich strukturę. Arginina działa przeciwzapalnie, Sodium PCA oraz gliceryna silnie nawilżają, wiążą i zatrzymują wodę w naskórku.

Systematyczne stosowanie szamponu i balsamu Seboradin Sensitive poprawia kondycję skóry wrażliwej, koi, zmniejsza skłonność do podrażnień, eliminuje swędzenie skóry głowy, odżywia i nawilża włosy.

Preparat rekomendowany do stosowania przy nietolerancji skóry na SLS i SLES.

Nie zawiera: SLS, SLES, parabenów, silikonów, alergenów, soli, konserwantów, sztucznych barwników.

Sposób użycia:

Nanieść na mokre włosy, rozprowadzić, delikatnie wmasować w skore głowy i włosy. Spłukać po 2 minutach, czynność powtórzyć. Do codziennego stosowania.

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij