[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Say Yes To Indigo! – Kolekcja Wedding Indigo x Agnieszka Hyży

Ślubny manicure to jeden z tych najważniejszych w życiu. Musi być wyjątkowy. Po prostu ten jedyny! Marka INDIGO - wspólnie z Agnieszką Hyży - jako pierwsza stworzyła kolekcję lakierów hybrydowych WEDDING dedykowaną Pannom Młodym. To 10 wyselekcjonowanych kolorów idealnych na ten szczególny dzień.

indigo mat. prasowe

TEN JEDYNY… MANICURE!

Ślubny manicure jest bardzo ważnym elementem stylizacji. Dobrze dobrany będzie podkreślał styl sukienki, a także urodę Panny Młodej. Kolekcja ślubna WEDDING INDIGO to 10 lakierów – od delikatnych i bardzo subtelnych odcieni różu, przez beże po wyrazisty, połyskujący srebrny dla kobiet, które nie boją się odważniejszych stylizacji – nawet w dniu ślubu. To pierwsza kolekcja lakierów hybrydowych Indigo dedykowana Pannom Młodym!

Na uwagę zasługują też nazwy kolorów, który w żartobliwy sposób opisują sytuacje mające miejsce przed, w trakcie i po ślubie:

REKLAMA
  • Mr&Mrs Indigo (Pan i Pani Indigo)
  • How Big Is Your Diamond? (Jak duży jest Twój diament?)
  • Like a Virgin (Niewinność)
  • Transparent The One (Ten jedyny)
  • Wi-Fi Wife (Wi-Fi Żona)
  • Say Yes (Powiedz TAK)
  • I’m Not Sure (Nie jestem pewna)
  • Finally! (W końcu!) Monogamy
  • Is Not Funny (Monogamia nie jest zabawna)
  • Big Mistake (Duży błąd)

INDIGO do współpracy przy kolekcji WEDDING zaprosiło Agnieszkę Hyży – dziennikarkę i specjalistkę od ślubów. Agnieszka od lat związana jest z rynkiem ślubnym – doskonale wie, jak zaplanować ślub idealny, i jakie są obecnie najmocniejsze trendy. Uratowała z opresji niejedną Pannę Młodą.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij