[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Samodzielne przygotowywanie zdrowych smoothies

Czerwone, żółte lub zielone smoothies - blender Tchibo pozwoli w mgnieniu oka samodzielnie przygotować pyszne napoje witaminowe z owoców i warzyw.

blender

Blender Tchibo o mocy 250 W ma funkcję pulsacyjną do krótkotrwałego dodatkowego zwiększania mocy i nadaje się również do kruszenia lodu.

Bez konieczności przelewania: pojemniki do miksowania i kubki do picia w jednym

REKLAMA

Blender ma dwa duże pojemniki do miksowania i jeden mały pojemnik do miksowania, które dzięki przykrywkom do transportu łatwo zmienią się w kubki na drogę. W tym celu po miksowaniu wystarczy po prostu zdjąć z urządzenia nasadkę do miksowania razem z kubkiem, rozkręcić i nałożyć przykrywkę. Zamykany otwór do picia i zamknięcie bezpieczeństwa sprawią, że zawartość się nie wyleje podczas transportu.

Blender z praktycznymi detalami

Pojemniki do miksowania są zaopatrzone w podziałkę celem odmierzania składników. Antypoślizgowe stopki i zwijacz przewodu umieszczony w spodzie zapobiega plątaniu przewodu. Kubki na drogę i nasadka miksująca nadają się do mycia w zmywarce.

  • Kolor: biało-niebieski
  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • Wymiary: wysokość bazy ok. 15 cm, Ø na górze ok. 9,5 cm , Ø na dole ok. 12,5 cm
  • Mały kubek z przykrywką wysokość ok. 15 cm, Ø ok. 8 cm
  • Duże kubki z przykrywką wysokość każdego ok. 23,5 cm, Ø każdego ok. 8 cm
  • Długość przewodu ok. 1 m
  • Pojemność: 3 pojemniki do miksowania: 1 x ok. 300 i 2 x ok. 590 ml
  • Moc: 250 W

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij