REKLAMA

Żel prebiotyczny do twarzy, oczu i ciała Samarité Supreme Cleanser

W pielęgnacji, jak w baśni, 1 moment może zaważyć na szczęśliwym zakończeniu. Od teraz wystarczy 1 moment, aby z czułością usunąć makijaż i skrupulatnie oczyścić skórę twarzy, okolic oczu i całego ciała. Prebiotyczny żel do mycia Samarité Supreme Cleanser, kosmetyk tak skuteczny, że nazwano go nadzwyczajnym.

Samarité Supreme Cleanser fot. materiały prasowe

Prebiotyczny żel Samarité Supreme Cleanser za sprawą harmonijnie dobranej kompozycji roślin, starannie pozbawia skórę wszelkich zanieczyszczeń, nadmiaru sebum oraz makijażu twarzy i oczu, bez śladu podrażnień, łzawienia i uczucia ściągnięcia. Żel rekomendowany jest dla każdego rodzaju skóry, także tej nadwrażliwej, przesuszonej czy problematycznej i nietolerującej innych preparatów myjących. Już zaledwie jedna doza pompki wystarcza, by oczyścić skórę twarzy i oczu, a kilka by umyć całe ciało. 25 naturalnych ekstraktów, 92% składników pochodzenia naturalnego, 0 kontrowersyjnych dodatków i nawet 350 użyć przy pojemności 300 ml. Liczby, jak morały z bajek, nie kłamią!

Ten magiczny w swojej skuteczności kosmetyk sprawi, że jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki z twarzy zniknie makijaż, a z włosów czy męskiego zarostu zanieczyszczenia. To również doskonały preparat do higieny miejsc intymnych i idealny żel myjący dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Jest bezpieczny dla skóry dzieci oraz dla skór, na które los rzucił urok świądu, podrażnień, oparzeń, atopii czy łuszczycy czy nadmiernej potliwości. Zniweluje nieprzyjemne zapachy z rąk, stóp i całego ciała, a nawet sprawdzi się jako preparat do prania ręcznego delikatnych, jedwabnych tkanin czy bielizny.

Cena: 89,99 zł/300 ml

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA