SKINLOOP – Technologia dla zdrowej skóry

Z badań wynika, że osoby zmagające się z trądzikiem, eksperymentują z własną skórą, narażając się na nasilenie objawów, niebezpieczeństwo powikłań i nieprzynoszące oczekiwanych rezultatów wydatki. Pojawia się jednak skuteczne i łatwe jak nigdy dotąd rozwiązanie dla skóry trądzikowej.

SkinLoop materiał prasowy

Tajemnica kryje się w spersonalizowanym i kompleksowym podejściu. 

Trądzik choć często jest postrzegany jako problem estetyczny jest chorobą skóry o złożonym podłożu, która nie leczona we wczesnym stadium, może przybrać bardzo zaawansowane formy i pozostawić trwałe zmiany na skórze. 

Osoby zmagające się z trądzikiem doskonale wiedzą, że jego wpływ wykracza daleko poza wygląd skóry. 

Wiele badań pokazuje, że emocjonalny wpływ trądziku jest porównywalny do tego, którego doświadczają pacjenci z chorobami ogólnoustrojowymi, takimi jak cukrzyca i epilepsja. U osób z trądzikiem zauważa się podwyższony poziom lęku, złości, frustracji i depresji. 

Zmorą są nie tylko zmiany skórne, ale i uciążliwy proces leczenia, w którym efekty uboczne i związany z nimi dyskomfort, często bywają źródłem dodatkowych frustracji. 

Przerywanie leczenie, również nie jest rozwiązaniem. 

Niewłaściwe leczenie i brak odpowiedniej pielęgnacji, także po leczeniu to gwarancja nawrotu trądziku. 

Dobra wiadomość dla osób z problemami skóry - Walka z trądzikiem jeszcze nigdy nie była tak prosta.

W leczeniu i diagnostyce chorób skóry coraz częściej wykorzystuje się rozwiązania technologiczne, przykładem może być diagnostyka czerniaka. 

Teraz przyszła pora na trądzik. 

Skinloop.pl to pierwsza w Polsce i jedyna w swoim rodzaju platforma internetowa, która bazując na ekspertyzie dermatologicznej, wspartej technologią oferuje spersonalizowaną terapię trądziku. 

W Skinloop programy leczenia i formuły preparatów zostały opracowane przez wiodących ekspertów dermatologii, a wsparcie całego procesu diagnostycznego i monitorowania leczenia sztuczną inteligencją zapewnia doskonałe rezultaty. 

Teraz z łatwością można otrzymać pomoc, dzięki dostępności on-line, łatwości użytkowania, mając jednocześnie gwarancję indywidualnego i kompleksowego podejścia, oszczędzając czas i ograniczające nakłady ponoszone na leczenie.

Diagnoza, leczenie i pielęgnacja ze SKINLOOP

Wygodna i bezpieczna podróż do zdrowej skóry rozpoczyna się od szczegółowej diagnozy online. Wystarczy opowiedzieć o sobie, swojej skórze i dotychczasowych kuracjach. Korzystanie z platformy jest niezwykle intuicyjne, co sprawia, że całą uwagę można skupić na zadawanych pytaniach. Uzupełnieniem wywiadu jest załączenie zdjęcia miejsca objętego zmianami trądzikowymi. Kompleksowość przekazanych informacji jest niezwykle istotna, bo stanowi podstawę do właściwego rozpoznania problemu, postawienia pełnej, prawidłowej diagnozy. 

Dane analizowane są przez lekarza dermatologa, którego wspierają narzędzia zaawansowanej technologii.

Na tej podstawie dla każdego pacjenta powstaje kuracja skrojona na miarę. Preparaty lecznicze i dermokosmetyki uzupełniające są dostarczane we wskazane miejsce, prosto pod drzwi pacjenta. Gdy potrzebne jest włączenie leczenia doustnego po konsultacji z dermatologiem podczas e-Wizyty wystawiana jest e-recepta do realizacji w wybranej aptece. 

Program pielęgnacyjno-leczniczy

Każdy użytkownik Skinloop otrzymuje starannie przygotowaną, zindywidualizowaną terapię zgodnie z postawioną diagnozą, dobraną na bazie uzyskanych wyników w trakcie procesu diagnostycznego. Zazwyczaj kuracja składa się z preparatu medycznego oraz pakietu dermokosmetyków i jest aktualizowana co miesiąc zgodnie z prowadzoną, szczegółową analizą postępów w leczeniu. 

Ze Skinloop codzienna rutyna pielęgnacyjna składa się z 5 kroków: oczyszczania, tonizowania, korygowania, zapobiegania i ochrony. 

Przebieg leczenia podzielony jest na 3 etapy, a długość trwania każdego etapu zależy od indywidualnego stanu skóry. 

W etapie 1. kuracja skupiona jest na likwidacji zmian, w tym stanu zapalnego, zmniejszeniu guzków i cyst a także na przywróceniu właściwej proliferacji naskórka i regulacji poziomu wydzielania sebum.

Etap 2. to odzyskanie równowagi i odbudowa skóry, w tym likwidacja potrądzikowych blizn i przebarwień, przywrócenie równowagi wydzielania sebum oraz odbudowa płaszcza hydro-lipidowego.

Etap 3. to utrwalenie efektów i zapobieganie nawrotom.

Koniec kosztownych terapii 

Program leczenia i pielęgnacji ze Skinloop obejmuje diagnozę skóry, monitorowanie postępów, preparaty do stosowania zewnętrznego, e-receptę gdy jest to wskazane, ale także porady ekspertów dot. pielęgnacji, diety i zdrowego stylu życia, jak również stałą pomoc konsultanta. 

Taki pakiet zapewnia skuteczność, bezpieczeństwo i zdecydowanie jest wart swojej ceny, 149 złotych miesięcznie. 

Więcej informacji: skinloop.pl