SIMPLE - It’s Your Move: nowa kolekcja lakierów hybrydowych 3w1 od NEONAIL

NEONAIL, czołowy dostawca produktów do stylizacji paznokci, wprowadził do sprzedażynowąodsłonę kolorystyczną kolekcji lakierów hybrydowych SIMPLE- It’s Your Move. Odcienie lakierów doskonale odzwierciedlają najnowsze trendy i niezwykły, jesienny klimat.  It’s Your Move to nowa paleta kolorów kultowych lakierów SIMPLE 3w1, których formuła pozwala szybko i łatwo stworzyć piękny manicure bez bazy i topu.

NeoNail Materiały prasowe

Lakiery z kolekcji SIMPLEIt’s Your Move są w cenie 39,99 zł, a ich pojemność to 7,2g.

REKLAMA

Użytkowniczki mogą wybrać spośród siedmiu najmodniejszych odcieni jesieni: FEMINE – głęboka, kobieca czerwień, GLAD – elegancki beż, CLEVER – pomarańczowy odcień w jesiennym wydaniu, BEAUTIFUL – delikatny odcień pudrowego różu, FABULOUS – nietuzinkowy, jasny fiolet, DETERMINATED – głęboki, śliwkowy fiolet, NOSTALGIC – przygaszony niebieski kolor. To kolekcja, dzięki której wyrażanie siebie jest jeszcze prostsze i… przyjemniejsze!

KolekcjęSIMPLEIt’s Your Movewyróżnia łatwość użycia, wystarczy jedna buteleczka lakieru i lampa LED. Najpiękniejsze stylizacje paznokci można stworzyć już w 20 minut– miłośniczki NEONAIL nie muszą już szukać kompromisów! Dzięki lakierom hybrydowym SIMPLE 3w1 oszczędzają czas nie rezygnując z modnego manicure. Lakiery hybrydowe SIMPLE 3w1 gwarantują trwały,ultra błyszczącymanicure nawet do 14 dni. W trosce o paznokcie formuła została wzbogacona o proteiny jedwabiu, które pielęgnują paznokcie.

Zobacz również:
Moja trenerka ma na imię Anita. Nie istnieje w realu, więc mogę ją nazywać tak, jak chcę. To jedyny moment, kiedy wolno mi trochę się porządzić, bo od pierwszego gwizdka to Anita przejmuje stery i krok po kroku prowadzi mnie do życiowej formy. Z tej recenzji dowiesz się, czy Program Treningu Biegowego Polar to również rozwiązanie dla Ciebie.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA