RunningTour w eobuwie.pl - zmierz sobie stopy i dobierz buty idealnie

Mieszkasz w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Gdańsku, Zielonej Górze, Wrocławiu, Katowicach lub Krakowie? Koniecznie jeszcze w kwietniu zajrzyj do salonów eobuwie, bo właśnie trwa akcja RunnngTour!

esizeme eobuwie mat. prasowe

Zapraszamy na RunningTour z eobuwiePL w wybranych sklepach stacjonarnych w Polsce. W trakcie eventu możecie skorzystać ze specjalnej nakładki do skanera EsizeMe - AsystentSportowy, która daje możliwość wykonania skanu biegowego. Na podstawie zapisu z mapy nacisku Asystent rekomenduje obuwie dobrane pod kątem rozmiaru, supinacji i pronacji a także w zależności od technik biegania, warunków i nawierzchni. 
 
Zachęcamy do przetestowania narzędzia zarówno zapalonych biegaczy, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem! W lokalizacjach czekają specjalne "running cornery", gdzie obsługa sklepu pomoże wykonać skan sportowy, a także doradzi w doborze obuwia. W strefach eksponujemy topowe modele butów runningowych od takich marek jak adidas, New Balance, HOKA, ASICS Corporation, Salomon, PUMA Group, Under Armour i wiele innych. 

esizeme eobuwiemat. prasowe


Z maty sportowej można skorzystać w 9 sklepach: w Warszawie (Galeria Młociny i Galeria Arkadia), Zielonej Górze (Focus Mall), Łodzi (Manufaktura), Poznaniu (Galeria Posnania), Wrocławiu (Wroclavia), Gdańsku (Forum Gdańsk), Katowicach (Silesia City Center) i Krakowie (Bonarka City Center). Akcja potrwa do 30 kwietnia! 
REKLAMA
REKLAMA