[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Rozsmakuje się w życiu – oczaruj zmysły z Lindt Excellence

Czy wiesz, że gorzką czekoladę można smakować na wiele sposobów? Szczególnie sprawdzą się czekolady z silniejszym aromatem kakao, wanilii czy nawet pomarańczy. Wybierz tabliczki Lindt Excellence tworzone z pasją z wyselekcjonowanych ziaren kakao.

Lindt

Lindt Excellence to ekspert w świecie gorzkich czekolad, a właśnie takie receptury ze względu na swoją intensywność i wielowarstwowość najlepiej nadają się do degustacji.

Łączenie czekolady Lindt Excellence z winem to najlepszy sposób, aby pobudzić zmysły i odkryć cały wachlarz nowych doznań i smaków. Ale by to przeżycie było głębsze i bardziej intensywne, do tak wyszukanej czekolady należy dobrać odpowiednie wino.

REKLAMA

Czekolada Lindt Excellence 85% Cocoa
Doskonała z kalifornijskim Zinfandel

Czerwony wytrawny Zinfandel ma złożony charakter - pojawiają się w nim nuty dojrzałych jeżyn, pieprzu i czekolady, które w finale ustępują dojrzałym taninom i bogactwu ciemnych owoców. Te owocowe aromaty zyskają zupełnie nowy wymiar, gdy połączymy je z odważnymi nutami ziół i czerwonych owoców jagodowych ukrytych w czekoladzie Lindt Excellence 85% kakao.

Czekolada Lindt Excellence Orange Intense
Doskonała z węgierskim Tokajem

W smaku tej czekolady dominują nuty kandyzowanej pomarańczy i migdałów.

Cudowny czar pomarańczy znakomicie podkreśli białe słodkie węgierskie wino Tokaj.

Obecne w winie wyraźne aromaty owoców cytrusowych, świeżych moreli i przypraw stanowią dla smaku tej ciemnej czekolady wspaniałe tło. Idealne połączenie dla koneserów intensywnych słodkich aromatów.

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij