[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Rozsmakuje się w życiu – oczaruj zmysły z Lindt Excellence

Czy wiesz, że gorzką czekoladę można smakować na wiele sposobów? Szczególnie sprawdzą się czekolady z silniejszym aromatem kakao, wanilii czy nawet pomarańczy. Wybierz tabliczki Lindt Excellence tworzone z pasją z wyselekcjonowanych ziaren kakao.

Lindt

Lindt Excellence to ekspert w świecie gorzkich czekolad, a właśnie takie receptury ze względu na swoją intensywność i wielowarstwowość najlepiej nadają się do degustacji.

Łączenie czekolady Lindt Excellence z winem to najlepszy sposób, aby pobudzić zmysły i odkryć cały wachlarz nowych doznań i smaków. Ale by to przeżycie było głębsze i bardziej intensywne, do tak wyszukanej czekolady należy dobrać odpowiednie wino.

REKLAMA

Czekolada Lindt Excellence 85% Cocoa
Doskonała z kalifornijskim Zinfandel

Czerwony wytrawny Zinfandel ma złożony charakter - pojawiają się w nim nuty dojrzałych jeżyn, pieprzu i czekolady, które w finale ustępują dojrzałym taninom i bogactwu ciemnych owoców. Te owocowe aromaty zyskają zupełnie nowy wymiar, gdy połączymy je z odważnymi nutami ziół i czerwonych owoców jagodowych ukrytych w czekoladzie Lindt Excellence 85% kakao.

Czekolada Lindt Excellence Orange Intense
Doskonała z węgierskim Tokajem

W smaku tej czekolady dominują nuty kandyzowanej pomarańczy i migdałów.

Cudowny czar pomarańczy znakomicie podkreśli białe słodkie węgierskie wino Tokaj.

Obecne w winie wyraźne aromaty owoców cytrusowych, świeżych moreli i przypraw stanowią dla smaku tej ciemnej czekolady wspaniałe tło. Idealne połączenie dla koneserów intensywnych słodkich aromatów.

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij