Różnorodność oczami Joanny Jędrzejczyk w kampanii „Only See Great” marki PUMA.

Podczas przygotowań do walki w Singapurze, ambasadorka PUMA i zawodniczka MMA wprowadza widzów do swojego świata sztuk walki.

JOanna Jędrzejczyk mat. prasowe

„Co widzisz, kiedy słyszysz MMA?”

Trzykrotna mistrzyni świata MMA, Joanna Jędrzejczyk oraz sportowa marka PUMA prezentują ekskluzywny materiał video, w którym zawodniczka dzieli się swoją wizją na temat sztuk walki. Już 12 czerwca, odbędzie się rewanżowe starcie Joanny z Zhang Weili, do którego polska zawodniczka obecnie przygotowuje się w Singapurze.

To azjatyckie miasto odgrywa szczególną rolę w prezentowanym video. Jego mozaika kultur i języków odzwierciedla nie tylko różnorodność MMA, dyscypliny będącej mieszanką różnych sztuk walki, ale także umiejętności Joanny. Na tle ikonicznych miejsc Singapuru, zawodniczka wykonuje sekwencje ruchów związanych z takimi technikami jak: Muay Thai, zapasy czy brazylijskie Jiu-Jitsu, prezentując wachlarz swoich fizycznych zdolności. W video słyszymy Joannę opowiadającą o tym, czym jest dla niej MMA:

“To nie jedna rzecz. To miks.
Tak jak Singapur.
I ja.
Dlatego jestem tutaj, by walczyć.”

JOanna Jędrzejczykmat. prasowe

Video powstało w ramach globalnej kampanii “Only See Great”, w której sportowcy PUMA z całego świata dzielą się swoimi historiami, poprzez rozmowy o dążeniu do sukcesu, słuchaniu swojego serca oraz działaniu zgodnie z wyznaczoną przez siebie wizją. Pośród licznych nazwisk, w kampanii pojawiły się takie osoby jak: kierowca F1 Lewis Hamilton, sprinter Usain Bolt czy lekkoatleta Karsten Warholm. Materiał można obejrzeć tutaj.

Dodatkowo marka prezentuje video wywiad z Joanną, w którym mówi więcej o tym, jak podchodzi do swoich zwycięstw oraz co oznacza dla niej bycie częścią platformy „Only See Great”.

JOanna Jędrzejczykmat. prasowe

„Co odróżnia bycie dobrym od bycia wielkim? To twarde stąpanie po ziemi i zamienianie słów w czyny. Niezależnie od tego jak trudna jest droga, musisz dotrzeć do celu. Per aspera ad astra!” – mówi Joanna.

JOanna Jędrzejczykmat. prasowe