Rowery i akcesoria na Black Friday w niższych cenach

Święto łowców okazji zbliża się wielkimi krokami. Mowa oczywiście o Black Friday, który w tym roku wypada 26 listopada. CentrumRowerowe.pl przygotowało już teraz dla miłośników dwóch kółek szereg promocji. To dobry moment, aby zgarniać w obniżonej cenie rower, trenażer, części i akcesoria rowerowe, buty czy kaski. Promocje trwają w sklepie aż do 29 listopada. 

Oponeo materiały prasowe

Na co warto zwrócić uwagę? Sprawdziliśmy!

REKLAMA

Trenażer EYEN Fluid Sport 

Kiedy jest zła pogoda, krótsze dni, a zimny klimat utrudniają jazdę na rowerze na zewnątrz, nadszedł czas, aby przenieść trening do środka. Dla tych, którzy mają już rower, który kochają, dobrym rozwiązaniem jest kupno trenażera, który pozwoli na skorzystanie z naszych dwóch kółek także w pomieszczeniach. Trenażer EYEN Fluid Sport to zaawansowany trenażer z oporem olejowym, którego największą zaletą jest wierność oddawania jazdy. Korzystając z tego trenażera czujemy, jakbyśmy jechali po asfalcie. 

Cena na Black Friday: 589,99 zł 

Oponeomateriały prasowe

Koszulka kolarska damska EYEN Rhythm Wm 

Model ten dobrze dopasowuje się do sylwetki, zapewniając wygodę i swobodę ruchów.

Cena na Black Friday: 74,99 zł 

Koszulka kolarska ALE CYCLING Silver Cooling

Cena na Black Friday: 279 ,99 zł 

Ta lekka, przewiewna koszulka, z bardzo dobrymi właściwościami antystatycznymi i antybakteryjnymi została uszyta z materiału z dodatkiem srebra, i wyróżnia się obcisłym, aerodynamicznym krojem, który idealnie dopasowuje się do kształtu ciała rowerzysty.

Pełna oferta Centrumrowerowe.pl na Black Friday TUTAJ.

Zobacz również:
Nie daj się usadzić w domu w ciepłych kapciach przez fanaberie pogody. To może być najlepsza jesień Twojego życia.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA