[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Roger Federer w promocji Lindt!

Już we wrześniu światowej klasy szwajcarski tenisista i ambasador firmy Lindt & Sprüngli Roger Federer będzie twarzą promocji konsumenckiej Lindt: „Festiwal Czekolady Lindt – Wygraj spotkanie z Rogerem Federerem”. 

Roger Federer, Lindt

Roger Federer jest pierwszym ambasadorem marki w 170-letniej historii firmy. Zapytany o to, dlaczego zgodził się nim zostać, Federer odpowiada: „Pochodzę ze Szwajcarii, więc oczywiście już od dzieciństwa byłem wielkim fanem czekolady Lindt. Z podziwem patrzę na ich rozwój i innowacyjność”. Federer – sam będąc niekwestionowanym mistrzem – przyznaje, że bardzo cieszy się ze współpracy z mistrzem świata w klasie czekolad Premium: „Łączy nas wiele, a przede wszystkim nieustanne dążenie do doskonałości.”

Proste zasady – wysmakowana nagroda

Roger Federer będzie twarzą wrześniowej promocji konsumenckiej Lindt. Aby wziąć udział w promocji należy kupić dowolne produkty Lindt, zachować paragon i zarejestrować się na stronie www.excellence.pl w terminie 1-30.09.2016. Nagrodą główną w promocji będą dwa podwójne wyjazdy do Szwajcarii, połączone z osobistym spotkaniem z Rogerem Federerem, które odbędzie się w siedzibie firmy w Kilchbergu koło Zurichu.

Atrakcją dla smakoszy będą także niewątpliwie czekoladowe warsztaty z Maîtres Chocolatiers Lindt, kolacja w typowej szwajcarskiej restauracji oraz zwiedzanie Zurichu. Nagrody dodatkowe to 10 toreb tenisowych z autografem Rogera Federera, wypełnionych pralinkami Lindor oraz 100 eleganckich zestawów czekolad Lindt.

Promocja pełna przyjemności

Od wyśmienitych czekolad Excellence do delikatnie rozpływających się w ustach pralinek Lindor - wszystkie wyroby Lindt tworzone są z pasją po to by uwodzić zmysły miłośników czekolady na całym świecie.

Wrześniowa promocja obejmuje wszystkie produkty Lindt w wielu doskonałych smakach, np.:

  • Praliny Lindor Bag 100g ok. 13.49 PLN
  • Tabliczki Excellence 100g ok. 10.99 PLN
  • Tabliczki Creation 100g ok. 11.49 PLN
  • Tabliczki Edelbitter 70% 150g ok. 15.99 PLN

źródło: materiały prasowe nadesłane przez Producenta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij