Rewitalizujący peeling do twarzy AMVI Cosmetics

Rewitalizujący peeling do twarzy to wielozadaniowy produkt o działaniu oczyszczającym i peelingującym. Jego skład jest w 95% pochodzenia naturalnego. Został stworzony na bazie łupin z orzecha włoskiego, które delikatnie, ale skutecznie złuszczają martwe komórki naskórka nie wywołując podrażnień. Skutecznie odblokowuje i oczyszcza pory. Regularnie stosowany zwiększa wchłanianie substancji aktywnych, a także pobudza mikrokrążenie stymulując naskórek do odbudowy.

Rewitalizujący peeling do twarzy AMVI Cosmetics fot. materiał prasowy

Formuła peelingu oparta jest na takich składnikach aktywnych jak czerwona alga koralowa, która wspiera równowagę lipidową skóry, sprawia, że wydaje się elastyczna i pobudza naskórek do odbudowy. Zielona glinka dodatkowo odżywia, działa ściągająco, odkażająco i oczyszczająco, a także zmniejsza widoczność porów. Węgiel aktywny usuwa zanieczyszczenia i szkodliwe dla skóry substancje, złuszcza martwe komórki naskórka. Aloes nawilża, regeneruje, koi oraz łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Regularne stosowanie peelingu 2-3 razy w tygodniu zwiększa wchłanianie substancji aktywnych, a także pobudza mikrokrążenie stymulując naskórek do odbudowy.

Korzyści płynące z zastosowania peelingu:

  • Złuszczenie martwych komórek naskórka
  • Pobudzenie naskórka do odbudowy
  • Oczyszczenie
  • Zmniejszenie widoczności porów
  • Nawilżenie

Piękno ma wiele odsłon i dlatego marka AMVI Cosmetics chce towarzyszyć kobietom nie tylko w pielęgnacji skóry. Wie, że kluczem jest podejście holistyczne, stąd zdecydowała się na podjęcie działań na rzecz zdrowia kobiet. W efekcie narodziła się współpraca z Fundacją Rak’n’Roll a AMVI Cosmetics stało się jedyną polską marką kosmetyczną, która przeznacza 1% z przychodu z każdego sprzedanego kosmetyku na wsparcie chorych na raka piersi.

Sugerowana cena: 37,99 zł/50 ml

Zobacz również:
Wystartuj w nowy dzień z energią, rozpoczynając go od biegowego rozruchu. Nie musisz być biegaczką: wystarczy 5-10 minut truchtu. Gwarantujemy, że wrócisz do domu w lepszym nastroju.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA