[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Relacja z premiery najnowszej kolekcji Sabriny Pilewicz x Martini „La Grande Bellezza”

11 grudnia w Pałacyku Szucha przy Alei Szucha 17/19 w Warszawie odbyła się premiera najnowszej kolekcji Sabriny Pilewicz x Martini „La Grande Bellezza”.

Goście mieli okazję zobaczyć nową kolekcję torebek Sabriny Pilewicz, która po raz kolejny wybrała się w ekscytującą podróż do Florencji. To miejsce wyjątkowe dla projektantki – tam powstał pierwszy model torebki i rozpoczął się włoski romans z własną marką.

Najnowsza kolekcja torebek składa się z czterech modeli zainspirowanych konstrukcją kufra oraz miękkich toreb podróżnych w stylu vintage z widocznym wpływem wspomnień włoskich wojaży. Miniaturowa RIOMAGGIORE #perfumebag to torebka wielkości flakonika perfum, nawiązuje do charakterystycznej architektury miasteczka Riomaggiore. VERNAZZA #trunkbag jest zdecydowanie bardziej praktycznym modelem, głównie z uwagi na większy rozmiar. Z kolei LA SPEZIA #businessbag i FORTE DEI MARMI #leisurebag mają charakter toreb weekendowo – biznesowych, które świetnie sprawdzą się podczas podróży.

REKLAMA

Kolekcja „LA GRANDE BELLEZZA” jest efektem kontynuacji współpracy projektantki z legendarną marką Martini – która w swojej ponad stu pięćdziesięcioletniej historii wielokrotnie współpracowała z najznamienitszymi osobistościami ze świata mody i sztuki.

Na premierze pojawiło się liczne grono najważniejszych osób ze świata mody oraz Gwiazdy m.in.: Honorata Skarbek, Dawid Woliński, Jessica Mercedes (jemerced.com), Lara Gessler, Jakob Kosel, Paulina Drażba, Mariusz Przybylski, Gabi Drzewiecka, Ania Dec, Dorota Czaja, Urszula Dębska, Joanna Moro, Izabela Krzan.

Podczas prezentacji kolekcji torebek „LA GRANDE BELLEZZA” o apetyt gości zadbała Lara Gessler. Wspaniałą atmosferę włoskiego aperitivo zapewniło MARTINI POLSKA, serwując znamienity drink Negroni.
Wydarzeniu partnerowały również marki kosmetyczne: Galénic oraz Indigo.

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij