[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
  • Women's Health

  • Promocje

  • Relacja z premiery najnowszej kolekcji Sabriny Pilewicz x Martini „La Grande Bellezza”

REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Relacja z premiery najnowszej kolekcji Sabriny Pilewicz x Martini „La Grande Bellezza”

11 grudnia w Pałacyku Szucha przy Alei Szucha 17/19 w Warszawie odbyła się premiera najnowszej kolekcji Sabriny Pilewicz x Martini „La Grande Bellezza”.

Goście mieli okazję zobaczyć nową kolekcję torebek Sabriny Pilewicz, która po raz kolejny wybrała się w ekscytującą podróż do Florencji. To miejsce wyjątkowe dla projektantki – tam powstał pierwszy model torebki i rozpoczął się włoski romans z własną marką.

Najnowsza kolekcja torebek składa się z czterech modeli zainspirowanych konstrukcją kufra oraz miękkich toreb podróżnych w stylu vintage z widocznym wpływem wspomnień włoskich wojaży. Miniaturowa RIOMAGGIORE #perfumebag to torebka wielkości flakonika perfum, nawiązuje do charakterystycznej architektury miasteczka Riomaggiore. VERNAZZA #trunkbag jest zdecydowanie bardziej praktycznym modelem, głównie z uwagi na większy rozmiar. Z kolei LA SPEZIA #businessbag i FORTE DEI MARMI #leisurebag mają charakter toreb weekendowo – biznesowych, które świetnie sprawdzą się podczas podróży.

REKLAMA

Kolekcja „LA GRANDE BELLEZZA” jest efektem kontynuacji współpracy projektantki z legendarną marką Martini – która w swojej ponad stu pięćdziesięcioletniej historii wielokrotnie współpracowała z najznamienitszymi osobistościami ze świata mody i sztuki.

Na premierze pojawiło się liczne grono najważniejszych osób ze świata mody oraz Gwiazdy m.in.: Honorata Skarbek, Dawid Woliński, Jessica Mercedes (jemerced.com), Lara Gessler, Jakob Kosel, Paulina Drażba, Mariusz Przybylski, Gabi Drzewiecka, Ania Dec, Dorota Czaja, Urszula Dębska, Joanna Moro, Izabela Krzan.

Podczas prezentacji kolekcji torebek „LA GRANDE BELLEZZA” o apetyt gości zadbała Lara Gessler. Wspaniałą atmosferę włoskiego aperitivo zapewniło MARTINI POLSKA, serwując znamienity drink Negroni.
Wydarzeniu partnerowały również marki kosmetyczne: Galénic oraz Indigo.

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij