[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Relacja z premiery kolekcji SABRINA PILEWICZ x POWERPUFFGIRLS

20 czerwca w D.H.VITKAC, przy ul. Brackiej 9 odbyła się premiera wyjątkowej kolekcji skórzanych torebek - SPxPOWERPUFFGIRLS inspirowanych tytułowymi postaciami serialu animowanego „Atomówki”, który w tym roku obchodzi swoje dwudzieste urodziny. Obecni na prezentacji goście mieli okazję jako pierwsi zobaczyć efekt kolaboracji projektantki SABRINY PILEWICZ z międzynarodową stacją telewizyjną CARTOON NETWORK.

sabrina pilewicz mat. prasowe

SABRINA PILEWICZ przeniosła nas z romantycznych Włoch do magicznego Townsville, miasteczka, w którym mieszkają bajkowe Atomówki. W odsłonie edycji kolekcjonerskiej SPxPOWERPUFFGIRLS znalazły się trzy modele torebek odzwierciedlające kultowe bohaterki – Bajkę, Bójkę i Brawurkę. Wszystkie wykonane są z najwyższej jakości skóry i z dbałością o najmniejszy detal. W połączeniu z soczystą kolorystyką i dynamicznym krojem stanowią odzwierciedlenie siły i atomowej mocy!

Niewielka, poręczna torebka w kształcie Atomówki, dostępna w dwóch odsłonach – na eleganckim łańcuszku i grubym pasie, będzie idealną towarzyszką codziennych wyzwań i strażniczką pewności siebie, dodając otuchy i wspierając na drodze samorealizacji!

REKLAMA

Współpraca projektantki z Cartoon Network to nie tylko dedykowane projekty, ale również kampania „A jaka jest Twoja supermoc?”, w której kluczowym aspektem jest edukowanie i wspieranie młodych kobiet w kwestii samooceny, samorealizacji i osiągania wyznaczonych celów. Twarzą kampanii została Karolina Pisarek – finalistka programu „Top Model”. Styl oraz osobowość Karoliny jeszcze bardziej podkreślił charyzmę „Atomówek”.

Ekskluzywna linia torebek SPxPOWERPUFFGIRLS to pierwsza współpraca licencyjna Cartoon Network w kategorii akcesoriów premium dla kobiet w Polsce. To również przełomowa współpraca i twórcze wyzwanie dla projektantki galanterii.

Ultrapozytywny event, przepełniony energią, atmosferą zabawy pośród baniek mydlanych, balonów w rozmiarze XXL, waty cukrowej i popcornu, przeniósł gości do świata „Atomówek”, w którym królowały tytułowe bohaterki w towarzystwie Profesora Atomusa. Beztroski uśmiech gości i celebrytów, wśród których znaleźli się: Karolina Pisarek, Agnieszka Hyży, Dorota Czaja, Agnieszka Wesołowska, Karolina Malinowska, Anna Oberc, Anna Dec, Gabi Drzewiecka, Klaudia Halejcio, Kamila Szczawińska, Izabella Krzan, Monika Mrozowska, Justyna Nagłowska, Monika Rostkowska – Galant, Agata Biernat, Rozalia, Natalia i Laura Mancewicz, Ula Dębska, Joanna Jabłczyńska, Maria Niklińska oraz influencerzy: Rebellook, Charlize Mystery, Lukebook, Modny Tata, Mom Wife Woman, Dorota Gol – JD Fashion Freak i Horkruks multiplikował euforyczność premiery.

Modele z wyjątkowej kolekcji SPxPOWERPUFFGIRLS są już do kupienia w butiku SABRINY PILEWICZ przy ul. Kopernika 11/1 w Warszawie oraz na stronie sabrinapilewicz.com

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij