Regeneracja włosów kosmetykami Ziaja z serii kozie mleko

Produkty z serii kozie mleko to idealny wybór na ostatnie dni lata oraz początek jesieni. Są one wsparciem dla włosów zniszczonych po lecie – świetnie regenerują po kontakcie z wysokimi temperaturami i intensywnymi promieniami słońca.

Ziaja mat. prasowe

Kozie mleko – Szampon z keratyną

95% składników pochodzenia naturalnego, wzmacnianie, wygładzanie. Satynowy szampon do profesjonalnej higieny i pielęgnacji włosów zniszczonych, suchych, szorstkich i matowych. Zawiera keratynę - naturalny budulec włosów oraz proteiny koziego mleka - substancje czynne, które odbudowują włosy w miejscach uszkodzenia, poprawiają ich elastyczność, zapobiegają kruchości i łamliwości. Łagodnie myje i pielęgnuje włosy. Delikatnie oczyszcza skórę głowy. Zawiera substancje regenerujące i odżywcze. Pozostawia włosy miękkie i gładkie w dotyku. Dodaje objętości, ułatwia rozczesywanie i stylizację.

Pojemność 400 ml, cena na półce 8,28 zł, dostępny na ziaja.com

Kozie mleko – Odżywka z keratyną kondycjonująca

99% składników pochodzenia naturalnego, wzmacnianie, wygładzanie.

Satynowa odżywka kondycjonująca do włosów zniszczonych, suchych, szorstkich i matowych. Zawiera keratynę - naturalny budulec włosów oraz proteiny koziego mleka - substancje czynne, które odbudowują włosy w miejscach uszkodzenia, poprawiają ich elastyczność, zapobiegają kruchości i łamliwości. Głęboko regeneruje strukturę włosów. Wygładza, nawilża i wzmacnia włosy. Zawiera nowy, super efektywny kondycjoner - Polyquaternium-70. Działa multifunkcyjnie, szczególnie poprawia połysk. Pozostawia włosy miękkie i zdrowe w dotyku. Chroni końcówki włosów przed rozdwajaniem.

Pojemność 200 ml, cena na półce 6,41 zł, dostępna na ziaja.com

Kozie mleko – Maska z keratyną intensywnie kondycjonująca

98% składników pochodzenia naturalnego, wzmacnianie, wygładzanie.

Satynowa, kremowa maska intensywnie kondycjonująca do włosów zniszczonych, suchych, szorstkich i matowych. Zawiera keratynę oraz proteiny koziego mleka - substancje czynne, które odbudowują włosy w miejscach uszkodzenia, poprawiają ich elastyczność, zapobiegają kruchości i łamliwości. Ma silniejszy charakter kondycjonujący niż odżywka, dlatego polecana jest szczególnie do włosów poddawanych częstym zabiegom fryzjerskim. Intensywnie regeneruje naruszoną strukturę włosów. Przywraca włosom odczuwalną gładkość, nawilżenie i formę. Zawiera nowy, super efektywny kondycjoner - Polyquaternium-70. Działa multifunkcyjnie, szczególnie poprawia połysk i rozczesywanie. Chroni włosy przed negatywnymi skutkami zabiegów fryzjerskich. Nie obciąża włosów pomimo wysokiej koncentracji czynników aktywnych.

Pojemność 200 ml, cena na półce 8,28 zł, dostępna na ziaja.com

To jedne z tych kosmetyków, które i swoim designem i konsystencją oraz kolorem samej masy dają zapowiedź swojego działania- odbudowy, regeneracji, wzmocnienia i przywrócenia gładkości.

Zobacz również:
REKLAMA