Reebok prezentuje Nano X – wszechstronne buty do każdego treningu

Reebok świętuje 10-tą rocznicę swojej kultowej serii, przedstawiając Nano X – wytrzymałe, przewiewne i ultrawszechstronne buty, które idealnie się sprawdzają zarówno na siłowni, jak i podczas biegu.

Materiał promocyjny

W ciągu ostatniej dekady, Reebok wysłuchał swojej społeczności i dostosował się do ciągle zmieniającej się przestrzeni fitness tak, aby dostarczać najlepsze buty na rynku. Dzięki Nano X, Reebok podnosi standardy wszechstronności butów treningowych, które sprawdzają się wszędzie tam, gdzie poniosą nad nogi.

REKLAMA

Zaawansowane funkcje Nano X obejmują:

  • Zaawansowana technologia: lekki, wysokiej jakości materiał wierzchni z Flexweave zapewnia trwałość i oddychalność
  • Większy komfort: konstrukcja z gęstym kołnierzem z pianki podnosi ogólny komfort
  • Doskonała stabilność: przyczepność na podszewie zapewnia pewny opór dla szeregu ruchów
  • Dodatkowa amortyzacja: odsprzężona podeszwa środkowa zapewnia płynniejszy krok i dodatkową amortyzacją podczas biegania

Reebok Nano X będzie dostępny na całym świecie od 5 maja w dziewięciu wersjach kolorystycznych na stronie www.reebok.pl/Nano oraz w wybranych sklepach partnerów w cenie 499 PLN.

Zobacz również:
Jedyna na świecie koedukacyjna dyscyplina sportu, o której nie słyszał każdy. Trochę przypomina grę w koszykówkę, ale nią nie jest. „Korfball jest wyjątkową aktywnością - nie dość, że gra sprawia dużo frajdy, uprawiasz sport, dzięki czemu dbasz o zdrowie, to jeszcze poznajesz mnóstwo ludzi, w tym być może swojego przyszłego partnera lub partnerkę”– mówi Tamara Siemieniuk, kapitan reprezentacji Polski w korfballu i trenerka kadry juniorów. Sprawdź, co jeszcze wiadomo o tej dyscyplinie. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA