[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Reebok Fitness Camp 2015 – Przekrocz z nami granicę fitnessu!

W Reeboku wierzymy, że ciągłe stawianie przed sobą nowych wyzwań i przekraczanie własnych możliwości sprawia, iż stajemy się lepszą wersją samych siebie. I tak powstał Reebok Fitness Camp 2015, czyli wydarzenie dedykowane wszystkim entuzjastkom i entuzjastom fitnessu. Tego dnia bądź z nami i przekrocz swoje granice – przekrocz granicę fitnessu!

reebok

Organizatorem Fitness Camp jest marka Reebok, a zajęcia poprowadzą między innymi międzynarodowi trenerzy Les Mills. Każdy uczestnik może wcześniej opracować swój własny plan treningowy. W tym roku przygotowaliśmy dla Was jeszcze więcej intensywnych i różnorodnych treningów, wśród których, każdy znajdzie coś dla siebie.

Łącznie do dyspozycji trenujących będzie aż 5 stref treningowych, m.in.:

  • strefa główna, w której wszystkie osoby mają możliwość ćwiczyć razem, przy dużej scenie zbudowanej z kontenerów. Jest ona w stanie pomieścić prawie 2000 osób,
  • strefa namiotowa, gdzie uczestnicy będą mieli do dyspozycji stepy, sztangi z obciążeniem, czy tuby.
  • strefa CrossFit, gdzie oprócz zajęć CrossFit zostanie przygotowany trening wioślarski.

Wszystkie treningi będą prowadzone pod okiem wykwalifikowanych trenerów.

 

Impreza odbędzie się 7 czerwca (niedziela) na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie, a dokładniej w Parku Angielskim – lokalizacji idealnej do wszelkiego typu aktywności. Event rozpocznie się o godzinie 8.00 i potrwa do wieczora, do godziny 18.00.

Cena biletu: 79 zł.

Bilety dostępne na portalu: www.eventim.pl/reebok-fitness-camp.

Szczegóły na stronie: www.reebokfitnesscamp.pl.

źródło: materiały prasowe

R

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij