[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Reebok Fitness Camp 2015 – Przekrocz z nami granicę fitnessu!

W Reeboku wierzymy, że ciągłe stawianie przed sobą nowych wyzwań i przekraczanie własnych możliwości sprawia, iż stajemy się lepszą wersją samych siebie. I tak powstał Reebok Fitness Camp 2015, czyli wydarzenie dedykowane wszystkim entuzjastkom i entuzjastom fitnessu. Tego dnia bądź z nami i przekrocz swoje granice – przekrocz granicę fitnessu!

reebok

Organizatorem Fitness Camp jest marka Reebok, a zajęcia poprowadzą między innymi międzynarodowi trenerzy Les Mills. Każdy uczestnik może wcześniej opracować swój własny plan treningowy. W tym roku przygotowaliśmy dla Was jeszcze więcej intensywnych i różnorodnych treningów, wśród których, każdy znajdzie coś dla siebie.

Łącznie do dyspozycji trenujących będzie aż 5 stref treningowych, m.in.:

  • strefa główna, w której wszystkie osoby mają możliwość ćwiczyć razem, przy dużej scenie zbudowanej z kontenerów. Jest ona w stanie pomieścić prawie 2000 osób,
  • strefa namiotowa, gdzie uczestnicy będą mieli do dyspozycji stepy, sztangi z obciążeniem, czy tuby.
  • strefa CrossFit, gdzie oprócz zajęć CrossFit zostanie przygotowany trening wioślarski.

Wszystkie treningi będą prowadzone pod okiem wykwalifikowanych trenerów.

 

Impreza odbędzie się 7 czerwca (niedziela) na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie, a dokładniej w Parku Angielskim – lokalizacji idealnej do wszelkiego typu aktywności. Event rozpocznie się o godzinie 8.00 i potrwa do wieczora, do godziny 18.00.

Cena biletu: 79 zł.

Bilety dostępne na portalu: www.eventim.pl/reebok-fitness-camp.

Szczegóły na stronie: www.reebokfitnesscamp.pl.

źródło: materiały prasowe

R

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij