Radical Med Kuracja w ampułkach pobudzająca porost nowych włosów

Laboratorium Dermokosmetyków Ideepharm stworzyło innowacyjne preparaty do walki z łysieniem. Kosmetyki z serii Radical Med to gama specjalistycznych preparatów przeznaczonych do pielęgnacji włosów oraz skóry głowy. 

Radical Med Materiały prasowe

Wysoce aktywne składniki zapewniają kompleksową terapię o szerokim spektrum działania - z jednej strony działają regenerująco na skórę głowy i włosy, a z drugiej pobudzają cebulki do odrostu nowych włosów. Na uwagę zasługuje profesjonalna kuracja przeznaczone do stosowania w domu.

Radical Med Kuracja w ampułkach pobudzająca porost nowych włosów to idealny wybór, aby wzmocnić efekty po zabiegu mezoterapii mikroigłowej. Zawarte w składzie produktu substancje stymulują mikrokrążenie w skórze, by ułatwić wnikanie substancji aktywnych do mieszka włosowego. Takie działanie wzmacnia zakotwiczenie cebulek włosów, radykalnie zmniejszając ich wypadanie i  przerzedzanie.

Składniki aktywne działające RADICALnie

Skład kuracji skomponowano tak, by składniki aktywne wzajemnie potęgowały swoje działanie. TRICHObooster to unikalny kompleks, który pobudza cebulki włosa, co nasila i przyspiesza odrastanie włosów. Również kofeina zwiększa aktywność cebulek, natomiast niacynamid (czyli witamina B3) odżywia je i wzmacnia.

RADAICALne efekty działania

Kuracja przywraca włosom pożądaną grubość i objętość, sprawiając, że stają się mocniejsze, miękkie, elastyczne i sprężyste. Sprawdzi się w przypadku włosów cienkich i wolno rosnących, przerzedzonych i bardzo osłabionych, a także u osób po chemioterapii. Zauważalne rezultaty zagęszczenia włosów i szybszego ich wzrostu widoczne są już po czterech tygodniach regularnego stosowania.

RADICAL MED Kuracja w ampułkach pobudzająca porost nowych włosów, 15 ampułek x 5 ml, sugerowana cena 52,50 zł

Kosmetyki dostępne wyłącznie w aptekach oraz na stronie producenta: ideepharm.pl

REKLAMA