#Radiate: Kolekcja Rita Ora for DEICHMANN

Rita Ora została nową ambasadorką oraz twarzą jesienno-zimowej kolekcji butów dostępnych w sklepach DEICHMANN. Kolekcja sygnowana jest hashtagiem #Radiate i będzie dostępna od 28 sierpnia 2019 roku w wybranych sklepach w Polsce oraz w sklepie online.

rita ora materiały prasowe

Kolekcja promowana przez brytyjską piosenkarkę i autorkę tekstów zawiera oryginalne, różnorodne modele butów, które idealnie odzwierciedlają jej kreatywność i wyjątkowy styl. Każdy z modeli w kolekcji ma symbolizować inne wartości, m.in. wolność, kreatywność, ciekawość, odwagę czy siłę oraz inspirować do wyrażania indywidualnym stylem własnej osobowości.

W skład kolekcji wchodzą oczywiście modele prezentujące aktualne trendy na nadchodzący sezon. Popularne chunky sneakers z neonowymi wstawkami i wzorem w leopardzie cętki oraz srebrne i złote sneakersy na masywnych, charakterystycznych podeszwach to buty, które z pewnością będą przyciągać spojrzenia. Botki, sznurowane trapery i buty typu budapester z nitami i sprzączkami w rockowym stylu to sposób na stworzenie indywidualnego i kreatywnego stylu. Kozaki overknee z przylegającą do nogi cholewką, ozdobione błyszczącymi kryształkami, a także botki w kolorowy wzór skóry węża stworzą natomiast wyjątkowo odważny i wyrazisty look. Kolekcję uzupełniają modne kowbojki oraz eleganckie szpilki.

Kolekcja Rita Ora for Deichmann zawiera 40 modeli butów damskich i będzie dostępna od 28.08. w wybranych sklepach Deichmann oraz w sklepie online deichmann.com. Buty będą kosztować od 99,90 zł do 179,90 zł.

REKLAMA