Qczaj ambasadorem nowej kampanii „Zacznij z dobrą nutą”

1 czerwca wystartowała kampania promująca nowość w ofercie produktów smakowych Żywiec Zdrój – Żywiec Zdrój z nutą owoców ZERO CUKRU, pod hasłem „Zacznij z dobrą nutą”. Ambasadorem kampanii został trener motywator, znany setkom tysięcy Polek – Daniel Józek Qczaj. W ramach kampanii Qczaj wraz z innymi influencerami pokazują, że każdy może #zacząćodzera, a pierwszym krokiem do zdrowszego stylu życia może być Żywiec Zdrój z nutą owoców ZERO CUKRU. 

Materiał prasowy

Nowa rzeczywistości i kilka miesięcy kwarantanny spowodowały duży wzrost popularności ćwiczeń
w domowym zaciszu. Co więcej, od czerwca hasztag #zacznijodzera pojawia się na profilach społecznościowych coraz większej ilości znanych i lubianych osób.

REKLAMA

O co chodzi? Influencerzy w ramach kampanii „Zacznij z dobrą nutą” na własnym przykładzie pokazują, że każdy może #zacząćodzera i małymi krokami dążyć do zdrowszego stylu życia. Liderzy opinii, zmotywowani przez Qczaj’a, który wspólnie z Żywiec Zdrój z nutą owoców ZERO CUKRU, poprowadził serię wiosennych treningów #inowdomu, na Instagramie przedstawiają swoją wersję ćwiczeń. Jednocześnie zachęcają swoich odbiorców do zmiany codziennych nawyków na zdrowsze, jak np. sięganie po Żywiec Zdrój z nutą owoców ZERO CUKRU, zamiast regularnie słodzonych napojów. W kampanię zaangażowali się już między innymi Klaudia Halejcio czy Paulina Krupińska-Karpiel. 

Żywiec Zdrój z nutą owoców ZERO CUKRU to wyjątkowe połączenie krystalicznej, górskiej wody źródlanej z orzeźwiającą nutą owoców. Dodatek naturalnych owocowych aromatów zapewnia jej orzeźwiający charakter, którym można się cieszyć bez wyrzutów sumienia – nowe warianty smakowe Żywiec Zdrój z nutą owoców ZERO CUKRU nie zawierają cukru i są produktami bez kalorii. Napoje Żywiec Zdrój z nutą owoców ZERO CURKU, uzupełniające niskokaloryczną ofertę marki, dostępne są w trzech wariantach smakowych – truskawki, cytryny i arbuza.

Uzupełnienie oferty Żywiec Zdrój Z nutą owoców o wariant ZERO CUKRU to kolejne wyjście naprzeciw osobom, które nie chcą rezygnować z produktów o intensywnym, owocowym, orzeźwiającym smaku, a jednocześnie chcąc zadbać o siebie, sięgają po produkty całkowicie pozbawione kalorii.

Zobacz również:
Upływające lata nie zawsze nam służą, ale nasza aktywność przez te lata – już tak. Zobacz, jak ruchem zbudować i utrzymać zdrowie oraz dobrą formę przez całe życie.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA