[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Puma prezentuje nową odsłonę kampanii Forever Faster - #NoMatterWhat!

Puma wraz z Rihanną prezentuje nową kolekcję na nadchodzący sezon jesień-zima i rozpoczyna drugą odsłonę kampanii Forever Faster!

Puma Forever Faster

PUMA w sezonie jesień-zima 2015 stawia wyzwanie wszystkim sportowcom oraz drużynom zadając pytanie “What are you training for?” i zachęca, by wkładali jeszcze więcej wysiłku i pozytywnej energii w każdy trening. W nowej kampanii Forever Faster zobaczymy wyjątkowe fragmenty z treningów ambasadorów marki w tym m.in. Rihannę w najnowszym outficie treningowym Pumy.

W skład zestawu treningowego Rihanny wchodzą: biustonosz stabilizujący PWRShape Bra, legginsy PWRShape Tight oraz buty Ignite XT.

PWRShape Bra zapewnia wyjątkowe uczucie komfortu podczas ćwiczeń. Doskonale przylega do ciała, dzięki czemu ogranicza ruch biustu nawet do 80%. Powoduje to, że skóra podczas treningu pozostaje napięta i elastyczna.

 

Innowacyjne rozwiązania zastosowano także w sportowych legginsach PWRShape Tight, które dzięki rozmieszczonym strategicznie taśmom znajdującym się tuż przy skórze, zwiększają wydajność treningu
i mogą usprawniać przepływ limfy pod skórą, co zmniejsza uczucie tzw. „zakwasów”. Dodatkowo, w materiale użyto specjalnych włókien gwarantujących maksymalne dopasowanie do ciała, łatwość zakładania i ściągania oraz odprowadzanie wilgoci.

 

Nowy model butów Ignite XT, w którym trenuje Rihanna również zaskakuje technologicznymi rozwiązaniami. Podeszwa wykonana z rewolucyjnej pianki Ignite Foam zapewnia doskonałą amortyzację odbicia, zaś gumowe łuski, którymi jest pokryta zwiększają przyczepność. Dzięki elastycznym rowkom i pogrubionej pięcie wspierają szybkie i zwinne ruchy we wszystkich kierunkach.

 

Dodatkowo w tym sezonie Puma rusza z odświeżoną aplikacją treningową – Puma Pact, która ma za zadanie wspierać i motywować miłośników każdego typu sportu. Do społeczności przyłączyć się można za pośrednictwem strony www.puma.com/training oraz przez aplikację mobilną PUMATRAC. W mediach społecznościowych akcji towarzyszy globalny hashtag #NoMatterWhat.

Więcej informacji na stronie internetowej www.puma.com

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij