REKLAMA

Puma i Shantell Martin z drugą kolekcją na jesień

Linie, kolory, słowa - to będzie mocne przesłanie.

puma shantell martin mat. prasowe

Ceniona artystka Shantell Martin stworzyła swój własny język linii. Prowokujący i zapadający w pamięć świat postaci i przekazów, zapełnia lukę między sztuką, performensem, a codziennym życiem. Urodzoną w Londynie, a aktualnie mieszkającą w Nowym Jorku artystkę inspirują podróże i ludzie, których poznaje. Charakterystyczne linie i słowa, których używa w swoich pracach to codzienne historie zwykłych ludzi przedstawione w nieoczywisty i wyjątkowy sposób.

W jej debiutanckiej kolekcji dla marki PUMA na wiosnę 2018 mieliśmy do czynienia z podstawowymi kolorami z nutą niebieskiego. W nadchodzącej kolekcji AW18 będziemy mogli podziwiać popisowe ilustracje i litery artystki, połączone z żywą mieszkanką kolorów inspirowanych rave’ami w stylu lat 90.

REKLAMA

Materiały najwyższej jakości, ciekawe kolory oraz detale sprawiają, że jest to kolekcja wyjątkowa, odważna i zabawna. Produkty zostały ozdobione frazami wybranymi przez Shantell. Zdania takie jak “Find Your Way” czy “One, Two, Free” zostały zgrabnie wplecione pomiędzy odręczne rysunki, linie i kształty tworząc dzieła sztuki na klasycznych produktach marki PUMA.

Premiera kolekcji PUMA x Shantell ogłoszono na 21 lipca. Znajdziemy ją na PUMA.com oraz w wyselekcjonowanych sklepach i butikach na całym świecie. Informacje o produktach znajdują się poniżej. 

#PUMAxShantellMartin

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA