[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Puma i Shantell Martin z drugą kolekcją na jesień

Linie, kolory, słowa - to będzie mocne przesłanie.

puma shantell martin mat. prasowe

Ceniona artystka Shantell Martin stworzyła swój własny język linii. Prowokujący i zapadający w pamięć świat postaci i przekazów, zapełnia lukę między sztuką, performensem, a codziennym życiem. Urodzoną w Londynie, a aktualnie mieszkającą w Nowym Jorku artystkę inspirują podróże i ludzie, których poznaje. Charakterystyczne linie i słowa, których używa w swoich pracach to codzienne historie zwykłych ludzi przedstawione w nieoczywisty i wyjątkowy sposób.

W jej debiutanckiej kolekcji dla marki PUMA na wiosnę 2018 mieliśmy do czynienia z podstawowymi kolorami z nutą niebieskiego. W nadchodzącej kolekcji AW18 będziemy mogli podziwiać popisowe ilustracje i litery artystki, połączone z żywą mieszkanką kolorów inspirowanych rave’ami w stylu lat 90.

REKLAMA

Materiały najwyższej jakości, ciekawe kolory oraz detale sprawiają, że jest to kolekcja wyjątkowa, odważna i zabawna. Produkty zostały ozdobione frazami wybranymi przez Shantell. Zdania takie jak “Find Your Way” czy “One, Two, Free” zostały zgrabnie wplecione pomiędzy odręczne rysunki, linie i kształty tworząc dzieła sztuki na klasycznych produktach marki PUMA.

Premiera kolekcji PUMA x Shantell ogłoszono na 21 lipca. Znajdziemy ją na PUMA.com oraz w wyselekcjonowanych sklepach i butikach na całym świecie. Informacje o produktach znajdują się poniżej. 

#PUMAxShantellMartin

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij