Przyjemność, pasja i kosmetyki = EYEGASM

Najpiękniejsze rzeczy powstają dzięki pasji! To ona napędza ludzi do tworzenia nieoczywistych dzieł. Mowa nie tylko o sztuce, która niewątpliwie cieszy zarówno duszę, jak i wzrok, ale także o przedmiotach codziennego użytku. To właśnie pasja była motywem przewodnim do powstania maskary Eyegasm marki Paese.   

Eyegasm Paese Materiały prasowe

Pasja napędza człowieka do robienia rzeczy nieoczywistych. Marka Paese zaprosiła do kampanii utalentowaną artystkę, Martę Peplińską, która jedynie za pomocą kosmetyków PAESE stworzyła obraz oczu.

Paese w ten sposób udowadnia, że makijaż jest sztuką, a kosmetyki są narzędziami, za pomocą których można stworzyć każde dzieło. To właśnie kosmetyki pomagają wyrazić siebie oraz swoje emocje. Marka podkreśla w swojej kampanii bardzo ważną kwestię –  najprawdziwsze emocje drugiego człowieka można wyczytać z oczu. To one są zwierciadłem duszy i pomagają zobaczyć prawdziwe oblicze.

Z miłości do pasji, emocji oraz przyjemności powstał tusz do rzęs Eyegasm. Maskara zapewnia ekstremalną objętość oraz maksymalne wydłużenie. Formuła została wzbogacona o naturalne oleje i woski, by stymulować rzęsy do wzrostu. Oko staje się wyraziste i podkreślone. Produkt jest w 100% wegański.

Marka Paese podkreśla, że nakładanie maksary Eyegasm ma być rytuałem. Przyjemność aplikacji ma zapewnić silikonowa szczoteczka, która dopasowuje się do kształtu oka.

Maskarę Eyegasm znajdziesz na stronie producenta.

REKLAMA