[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Przyjdź na warszaty WH podczas Tygodnia Kobiet Sukcesu

Czy to życie rządzi nami czy my rządzimy życiem? Aneta Martynów, redaktorka naczelna WH, oraz inni prelegenci i wykładowcy spróbują przekonać Cię do tej drugiej opcji podczas Tygodnia Kobiet Sukcesu w stołecznej Szkole Głównej Handlowej. Czas zainwestować w siebie i pokazać światu, jak wielki potencjał drzemie w płci pięknej!

Organizowany w dniach 3-7 marca Tydzień Kobiet Sukcesu to już ósma edycja tego najbardziej kobiecego projektu SGH, adresowanego do studentek wszystkich warszawskich uczelni. Tym razem organizatorzy zapowiadają, że skupią się w dużej mierze na rozwoju osobistym kobiet. Służyć temu będą warsztaty z zarządzania czasem, ograniczania stresu, sztuki autoprezentacji, prowadzenia negocjacjacji, przywództwa oraz poświęcone problemowi tzw. szklanego sufitu.

Jedną z prowadzących zajęcia będzie Aneta Martynów, redaktorka naczelna "Women's Health", która  podczas warsztatów pod hasłem "Tylko szczęśliwa osoba może być dobrym partnerem, przyjacielem, pracodawcą" przedstawi uczestniczkom ideę well-being.

Nieodłączną częścią Tygodnia Kobiet Sukcesu są także warsztaty związane z modą (tworzenie stylizacji), zdrowiem (brafitting, profilaktyka raka piersi, taniec, techniki relaksacyjne) i urodą (interaktywny make-up). Wykwalifikowani trenerzy w czasie praktycznych zajęć przekażą wiedzę, która jest niezbędna każdej kobiecie zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym.

W czasie tegorocznej edycji projektu oprócz warsztatów zaplanowane są również wykłady znanych ze świata biznesu, polityki i mediów kobiet sukcesu. Wśród zaproszonych gości są m.in. dr Irena Eris i Magdalena Mołek, których wystąpienia niewątpliwie będą motywującą i inspirującą lekcją dla wszystkich uczestniczek.

W programie tegorocznej edycji zaplanowano między innymi:

spotkanie z Terri Gerosą, a także warsztaty na temat przywództwa i szklanego sufitu przeprowadzone przez Citi

warsztat o kreatywnym myśleniu przeprowadzony przez Procter&Gamble

warsztat o technikach relaksacyjnych i ograniczaniu stresu przeprowadzony przez Nova2Spa

bezpłatne badanie IQ organizowane przy współpracy z Mensa Polska

warsztaty modowe przeprowadzone przez Showroom

sztuka zarządzania czasem oraz networking i etyka biznesowa przy współpracy z ConQuest Consulting

Zapisy przyjmowane są na stronie internetowej projektu www.tydzienkobietsukcesu.pl. Więcej informacji oraz aktualne wiadomości o imprezie można znaleźć na facebookowym profilu Tygodnia Kobiet Sukcesu www.facebook.com/tydzienkobietsukcesu.

Patronem medialnym tegorocznego Tygodnia Kobiet Sukcesu jest kobiecy magazyn lifestylowy "Women's Health".

WH

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij