[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ

Przyjdź na warszaty WH podczas Tygodnia Kobiet Sukcesu

Czy to życie rządzi nami czy my rządzimy życiem? Aneta Martynów, redaktorka naczelna WH, oraz inni prelegenci i wykładowcy spróbują przekonać Cię do tej drugiej opcji podczas Tygodnia Kobiet Sukcesu w stołecznej Szkole Głównej Handlowej. Czas zainwestować w siebie i pokazać światu, jak wielki potencjał drzemie w płci pięknej!

Organizowany w dniach 3-7 marca Tydzień Kobiet Sukcesu to już ósma edycja tego najbardziej kobiecego projektu SGH, adresowanego do studentek wszystkich warszawskich uczelni. Tym razem organizatorzy zapowiadają, że skupią się w dużej mierze na rozwoju osobistym kobiet. Służyć temu będą warsztaty z zarządzania czasem, ograniczania stresu, sztuki autoprezentacji, prowadzenia negocjacjacji, przywództwa oraz poświęcone problemowi tzw. szklanego sufitu.

Jedną z prowadzących zajęcia będzie Aneta Martynów, redaktorka naczelna "Women's Health", która  podczas warsztatów pod hasłem "Tylko szczęśliwa osoba może być dobrym partnerem, przyjacielem, pracodawcą" przedstawi uczestniczkom ideę well-being.

Nieodłączną częścią Tygodnia Kobiet Sukcesu są także warsztaty związane z modą (tworzenie stylizacji), zdrowiem (brafitting, profilaktyka raka piersi, taniec, techniki relaksacyjne) i urodą (interaktywny make-up). Wykwalifikowani trenerzy w czasie praktycznych zajęć przekażą wiedzę, która jest niezbędna każdej kobiecie zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym.

W czasie tegorocznej edycji projektu oprócz warsztatów zaplanowane są również wykłady znanych ze świata biznesu, polityki i mediów kobiet sukcesu. Wśród zaproszonych gości są m.in. dr Irena Eris i Magdalena Mołek, których wystąpienia niewątpliwie będą motywującą i inspirującą lekcją dla wszystkich uczestniczek.

W programie tegorocznej edycji zaplanowano między innymi:

spotkanie z Terri Gerosą, a także warsztaty na temat przywództwa i szklanego sufitu przeprowadzone przez Citi

warsztat o kreatywnym myśleniu przeprowadzony przez Procter&Gamble

warsztat o technikach relaksacyjnych i ograniczaniu stresu przeprowadzony przez Nova2Spa

bezpłatne badanie IQ organizowane przy współpracy z Mensa Polska

warsztaty modowe przeprowadzone przez Showroom

sztuka zarządzania czasem oraz networking i etyka biznesowa przy współpracy z ConQuest Consulting

Zapisy przyjmowane są na stronie internetowej projektu www.tydzienkobietsukcesu.pl. Więcej informacji oraz aktualne wiadomości o imprezie można znaleźć na facebookowym profilu Tygodnia Kobiet Sukcesu www.facebook.com/tydzienkobietsukcesu.

Patronem medialnym tegorocznego Tygodnia Kobiet Sukcesu jest kobiecy magazyn lifestylowy "Women's Health".

WH

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij