Przyjdź na staż do Women's Health!

Chcesz być nie tylko świadkiem, ale i współautorką sukcesu polskiego Women's Health? Świetnie się składa, bo właśnie poszukujemy stażystów do redakcji online naszego magazynu. Sprawdź, czy jesteś osobą, której szukamy. Jeśli uważasz, że tak, czekamy na Twoją aplikację!
fot. shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Jeżeli:

studiujesz zaocznie i chcesz zdobywać doświadczenie zawodowe

swobodnie posługujesz się polszczyzną w piśmie (masz tzw. lekkie pióro)

zasady ortografii i interpunkcji masz w małym palcu

jesteś inteligentna, kreatywna i szybko się uczysz

znasz bardzo dobrze język angielski

uważasz, że można na Tobie polegać i nie boisz się odpowiedzialności

nie boisz się pracy pod presją i lubisz ambitne wyzwania

szukasz interesującej pracy w fajnym, zgranym zespole

mieszkasz we Wrocławiu lub okolicach,

wyślij nam czym prędzej swoje CV z listem motywacyjnym oraz, ewentualnie, próbkami tekstów, bo właśnie rekrutujemy stażystów do działu online magazynu Women’s Health.

Co oferujemy w zamian? Odbycie stażu w międzynarodowej firmie, sporo poważnych wyzwań i odpowiedzialnych zadań, ale także przyjazną atmosferę, wsparcie doświadczonych redaktorów, możliwość zdobycia bezcennych doświadczeń i wiedzy oraz szansę nabycia umiejętności pisania w środowisku internetu.

Nasz program stażowy adresujemy głównie do studentów III, IV i V roku studiów oraz absolwentów, którzy nie przekroczyli 26. roku życia i nie minęło 12 miesięcy od dnia określonego w dyplomie, na świadectwie lub innym dokumencie potwierdzającym ukończenie szkoły.

Trwający 2 miesiące płatny staż poprzedzony będzie 2-tygodniowym okresem bezpłatnych praktyk. Najlepsi stażyści mają szansę dołączyć do naszego zespołu na dłużej!

Jeśli uważasz, że spełniasz nasze wymagania, nie zwlekaj i wykorzystaj szansę na to, by zrobić duży krok naprzód w swojej karierze zawodowej. Prześlij swoje CV i list motywacyjny na adres [email protected], wpisując w tytule maila "Staż w WH". Na Twoją aplikację będziemy czekać do dnia 5 września 2014 roku.

Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w zakresie niezbędnym dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”

Informujemy, że będziemy się kontaktować tylko z tymi kandydatami, których zgłoszenia uznamy za najbardziej interesujące.

WH

REKLAMA